Orbitz.com
eDreams
Priceline113 $
Η κριτική έγινε: 6 Ιανουαρίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ένα φανταστικό ξενοδοχείο ! Το έχουμε επισκεφτεί δυο φορές κ ελπίζουμε να ξανά πάμε! Ένας από τους λόγους να επισκεφτεί κανεις κ το όμορφο νησί κ να ζήσει την απόλυτη φιλοξενία του Santa Maria! Ένας πρόσιτος παράδεισος για όλους! Πεντακάθαρα μοντέρνα κ όμορφα δωμάτια που σε χαλαρώνουν ! Πλούσιο κ εύγευστο πρωινό ! Μοναδική θέα ! Εξυπηρετικό προσωπικό που σου λύνει οποιαδήποτε απορία για το νησί ! Υπέροχη περιποίηση ! Από τα καλύτερα κοκτειλς στην πισίνα του ξενοδοχείου ! Μια εμπειρία που θελουμε να επαναλαμβάνουμε όσο πιο συχνά μπορούμε!!!(Μυρτώ -Βαγγέλης)

Ευχαριστούμε, myrto-234
Ο/η Elias Xidous, Γενικός Διευθυντής του Santa Maria Village Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 13 Ιουνίου 2021

Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2020

Ένα απίστευτο ξενοδοχείο στον Αδαμαντα με πολύ καλή θέα, πανέμορφα δωμάτια, από τα καλύτερα άτομα προσωπικού που έχω συναντήσει, Βάσω και Βαλη ένα δίδυμο για απίστευτη reception, το συνιστώ σε όλους αν θέλουν να ξεκουραστουν σε πανέμορφο χώρο με μοντέρνο κυκλαδίτικο design.
Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη φιλοξενία

Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Ν
Ο/η Elias Xydous, Γενικός Διευθυντής του Santa Maria Village Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Σεπτεμβρίου 2020

Η κριτική έγινε: 31 Αυγούστου 2020

Ένα μοντέρνο ξενοδοχείο με εκπληκτική θέα τον κόλπο του Αδαμαντα . Το customer service του ξενοδοχείου εξαιρετικό με τα δυο κοριτσια Βαλυ και Βάσω να ανταποκρίνονται σε κάθε μας ανάγκη . Το bar που λειτουργεί στην πισίνα σερβιρει υπέροχα cocktails . Μείναμε τέσσερα βραδιά με τον άνδρα μου στο Santa Maria village και ειλικρινά μαζί με τις υπέροχες παραλίες του νησιού ηταν το highlight του νησιού !!! Σας ευχαριστούμε όλους για τις υπέροχες διακοπές . Ευχόμαστε να σας δούμε ξανά του χρόνου!!!

Μαρία Ζ.

Ευχαριστούμε, Lolokos_0306

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτική διαμονή σε ένα ξενοδοχείο που προσφέρει όλες τις παροχές ,μοναδική θέα όλο τον Αδάμαντα ,προσωπικό τόσο φιλικό και εξυπηρετικό που δεν μπορείς να βρεις αλλού καθώς και spa .
Το δωμάτιο μας ήταν με θέα θάλασσα και θέα πισίνα ..
Το πρωινό εξαιρετικό καθώς και η πισίνα ολυμπιακών διαστάσεων ,κατάλληλη για ζευγάρια αλλά και οικογένειες .
Πισίνα με θέα ,ξενοδοχείο πεντακάθαρο και σεβόμενο τους ανθρώπους που τους επισκέπτονται ..
Η εμπειρία μας ήταν απλά υπέροχη ,όλοι τόσο ευγενικοί που αισθανθήκαμε μια μεγάλη οικογένεια ...σας το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
3  Ευχαριστούμε, anastasefi
Ο/η Elias Xydous, Γενικός Διευθυντής του Santa Maria Village Resort & Spa, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 25 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ για την καταχώρηση της βαθμολογίας σας!
Είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένη από την επίσκεψη σας στο Santa Maria Village Resort and Spa. θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καθαρά Δωματια, τέλειο πρωινό, η πισίνα τέλεια και καθαρή, τήρηση όλων των μέτρων λόγω COVID ! Άψογη εξυπηρέτηση! Όλοι πολλοί ευγενικοί ! Σου δίνουν χάρτη και σε βοηθούν να ανακαλύψεις το νησί! Αν ξανά πάω στη Μήλο σίγουρα θα πάω στο Santa Maria Village!

Ευχαριστούμε, kiriakitsa