Η κριτική έγινε: 24 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι σε ήσυχη τοποθεσία, πολύ κοντά στο λιμάνι του Αδάμαντα, 5-7' με τα πόδια. Τα δωμάτια είναι καθαρά, όμορφα και τηρούνταν οι κανόνες υγιεινής και καθαριότητας άψογα. Το προσωπικό είναι πρόθυμο να βοηθήσει σε ο, τιδήποτε, μας πρότειναν προορισμούς, μας βοήθησαν στην ενοικίαση αυτοκινήτου και εκδρομής στο νησί και γενικά ήταν εξαιρετικοί . Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Mahi P
Η κριτική έγινε: 7 Ιουνίου 2020

Ένα μικρό όμορφο ξενοδοχείο Με φιλικούς ανθρώπους έτοιμοι να σε βοηθήσουν για οτιδήποτε χρειαστείς.
Πολύ καθαρό δωμάτιο και κάθε μέρα μας άλλαζαν τις πετσέτες και τα σεντόνια..
Ζεστό και οικογενειακό. Μπράβο στα παιδια..

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, Alexandros789u
Η κριτική έγινε: 24 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το καλύτερο ξενοδοχείο στον αδαμαντα
Το προσωπικό είναι πολύ εξυπηρετικό και φιλικό
Τα δοματια είναι πεντακάθαρα και μεγάλα με πολύ καλό WiFi

. Απέχει μόνο 5 λεπτά από το λιμάνι και 3 λεπτά από την αφετηρία των λεωφορειων και των ταξί.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2018
Ευχαριστούμε, Dimitris C
Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήσυχο ξενοδοχείο, παρα πολύ κοντά στο λιμάνι , σε φούρνο και μίνι μάρκετ . Καθαρό (κάθε μέρα μας άλλαζαν πετσέτες ) , ευγενική ρεσεψιόν και ενώ είχα ξεχασει την κρέμα μου , αφού φύγαμε με πήραν τηλέφωνο ότι τη βρήκαν και μου την έστειλαν στο σπίτι . Το προτείνω σαν μια άριστη επιλογή για τη διαμονή σας !

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, xristinapomaki9
Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευρυχωρο δωματιο, καθαρο, πολυ κοντα στο κεντρο και αμεση προσβαση σε ολα. Αν και ειχαμε τις καλυτερες εντυπωσεις, την ημερα που αφησαμε το δωματιο ξεχασαμε μια ακριβη κρεμα προσωπου η οποια ηταν γεματη και λιγη ωρα μετα που πηραμε τηλεφωνο μας ειπανε πως δεν βρηκαν τιποτα. Ποιος ξερει; Το μονο αρνητικο. Παρολα αυτα θα το προτειναμε σαν μια πολυ καλη επιλογη!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Κωνσταντίνος Ζ