Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό σημείο εύκολη πρόσβαση για όλες τις παραλίες! Εξαιρετικό δωμάτιο ανακαινισμενο πεντακάθαρο κ ευγενικό προσωπικό!Όλες οι κυρίες που μας εξυπηρέτησαν ήταν το λιγότερο εξαιρετικές με το χαμόγελο καθημερινά! Η φιλοξενία χαρακτηρίζει το νησί καθώς κ το συγκεκριμένο ξενοδοχείο! Επίσης τηρούνται όλα τα πρωτόκολλα covid 19!!

Ευχαριστούμε, mariannaki7
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Μια ανάσα από το πλοίο. Ωραίος χώρος. Άψογη φιλοξενία και πολύ καλό πρωινό. Τα δωμάτια του δεύτερου ορόφου που μείναμε ήταν πάρα πολύ καλά. Η θέα μοναδική και η πρόσβαση για τα πάντα η καλύτερη. Η πρωινή ρεσεπσιονίστ όλα τα λεφτά.

Ευχαριστούμε, D2642CW_
Η κριτική έγινε: 29 Σεπτεμβρίου 2019

Μια ευχαριστη εκπληξη!!!!! Απο τις ωραιοτερες και πιο ζεστες φιλοξενιες Εντυπωση η καθαριοτητα η ευγενεια και το χαμογελο του προσωπικου!!! Η πιο βολικη τοποθεσια νια να ξεκινας καθε μερα και μια καινουργια εξορμηση σ αυτο το υπεροχο νησι!!!Το προτεινω ανεπιφυλακτα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ELTHES
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έτος επίσκεψης 2018*
Τρομερή τοποθεσία, ευγενικό προσωπικό, πλούσιο πρωινό, καθαρό δωμάτιο, στάση λεωφορείου ακριβώς δίπλα. Είχε ένα πρόβλημα το ψυγείο και μέχρι να το φτιάξουν προσφέρθηκαν να χρησιμοποιήσουμε δικό τους καταψύκτη και ότι άλλο θέλαμε. Μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι και το συστήνω ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, Tharalleoys
Η κριτική έγινε: 9 Αυγούστου 2019

Επέλεξα για τη τις διακοπές μου το ξενοδοχείο αυτό τον Ιούλιο του 2017 και έμεινα απόλυτα ευχαριστημένη. Βρίσκεται σε ιδανική τοποθεσία καθώς υπάρχουν κοντά παραλίες, σούπερ μάρκετς, φούρνος, καταστήματα, στάση λεωφορείου ακριβώς από κάτω και φυσικά έχει εκπληκτική θέα στο λιμάνι του Αδάμαντα. Τα δωμάτια είναι στην εντέλεια και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό. Μάλιστα όταν τους αναφέραμε ότι η κατάψυξη στο δωμάτιό μας υπολειτουργούσε, αμέσως με χαμόγελο και ευγένεια μας πρότειναν να μας φυλάξουν τα πράγματά μας στον δικό τους. Και το καλύτερο; Πλούσιο πρωινό που σε κρατάει όλη τη μέρα. Μπορείς να κάνεις κ σάντουιτς να πάρεις μαζί σου για την υπόλοιπη μετά για να σου βγουν οικονομικά οι διακοπές.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, GeorgiaP1997