Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018

Το προσωπικό ευγενικό και τα δωμάτια ευρύχωρα. Καλό πρωινό και καλή τοποθεσία. Τα κρεβάτια αναπαυτικά. Το μπάνιο σχετικά μικρό αλλά ολοκαίνουργια είδη υγιεινής. Ωραία αυλή για να παίζουν τα παιδιά με πολλά επιτραπέζια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, Expedition606829
Ο/η Stamatis L, Ιδιοκτήτης του Thalassitra Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Αυγούστου 2018

Σας ευχαριστούμε για την επιλογή σας να μείνετε στο ξενοδοχείο μας και για τα καλά σας λόγια!
Θα χαρούμε να σας ξαναδούμε!

Φιλικά,
Η ομάδα της Θαλασσίτρας

Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σα κυκλαδίτικο χωριουδάκι! Γραφικό,καθαρό,καλόγουστο. Ευγενέστατο και εξυπηρετικό προσωπικό! Εξαιρετική η Φαίη και η κυρία που φτιάχνει το πρωινό.Καλό πρωινο σε λογική τιμή (εξτρά).Νοικιάσαμε και αυτοκίνητο απο τη ρεσεψιόν σε καλή τιμή.
Θα ξαναπάω σίγουρα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, mariepapah
Ο/η Stamatis L, Ιδιοκτήτης του Thalassitra Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2018

Ευχαριστούμε πολύ για τα όμορφα λόγια!
Ελπίζουμε να σας ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν αυτό που περιμέναμε . Μείναμε ευχαριστημένοι και από την τοποθεσια που ήταν σε κεντρική τοποθεσια αλλά είχε ησυχία και από το δωμάτιο που ήταν ευρύχωρο και καθαρό και από τους ανθρώπους που ήταν φιλικοί ,πολύ εξυπηρετικοί και σχεδόν οικείοι !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, 243nikoss
Ο/η Stamatis L, Ιδιοκτήτης του Thalassitra Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2018

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!
Σας περιμένουμε ξανά όποτε θέλετε!

Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2018

Ένα πολύ όμορφο και παραδοσιακό ξενοδοχείο, σαν ένα μικρό χωριό με κάθε δωμάτιο σαν ένα σπιτάκι.
Το δωμάτιο που μείναμε ήταν πολύ καθαρό, άνετο (στρώματα και μαξιλάρια cocomat), με ωραία θέα στο λιμάνι του Αδάμαντα.
Το πρωινό είναι προαιρετικό, όμως αξίζει να το δοκιμάσετε έστω μια φορά..είναι τεράστιο και φτιάχνεται καθημερινά από μια γλυκύτατη κυρία.
Η κοπέλα στη reception μας έδωσε όλες τις απαραίτητες πληροφορίες για να εξερευνήσουμε το πανέμορφο νησί..καθώς και προτάσεις για παραλίες και εστιατόρια.
Γενικά το προσωπικό ήταν εξαιρετικά φιλόξενο, ευγενικό και εξυπηρετικό.
Χάσαμε το κλειδί μας, το συνειδητοποιήσαμε πολύ αργά το βράδυ και πήραμε τηλέφωνο (η reception δεν είναι 24ωρη αλλά έχουν τηλέφωνα ανάγκης στην πόρτα, στα οποία σε παροτρύνουν να καλείς οποιαδήποτε στιγμή αν χρειάζεσαι κάτι). Μας απάντησε η Φαίη η οποία ήρθε σχεδόν αμέσως στο ξενοδοχείο και το αντικατέστησε.
Όταν πήγαμε εμείς δεν υπήρχε πισίνα, όμως μας ενημέρωσαν πως το καλοκαίρι του 2018 θα πρόσθεταν ιδιωτικές πισίνες-τζακούζι σε βεράντες δωματίων.
Κατά τη διαμονή μας, μας πρότειναν να κάνουμε και τον γύρο του νησιού με το κλασσικό τους ιστιοφόρο ''Θαλασσίτρα'' το οποίο ήταν αξέχαστη εμπειρία.
Ευχαριστούμε για την υπέροχη φιλοξενία, θα σας επισκεφτούμε ξανά!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, xarhsben93
Ο/η Stamatis L, Ιδιοκτήτης του Thalassitra Village Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Ιουνίου 2018

Σε ευχαριστούμε πολύ, Χάρη! Θα χαρούμε να σε ξαναδούμε!

Η κριτική έγινε: 15 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα μαγευτικό μέρος σε ένα μαγευτικό νησί. Ένα μέρος για να αποδράσεις από τη καθημερινότητα και να κάνεις πραγματικές διακοπές. Ησυχία, γαλήνιο περιβάλλον, λιτό νησιώτικο στιλ, καλαισθησία, άνετοι και καθαροί χώροι. Ωραίο πρωινό. Κυρίως όμως η εγκάρδια υποδοχή και η διάθεση του προσωπικού να ανταποκριθεί στις ερωτήσεις, στα προβλήματα και τις απαιτήσεις. Α Ναι, και οι γάτες!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
Ευχαριστούμε, TasosD72