Όμορφη εκδρομή με πολύ φιλικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Η ξενάγηση υπέροχη! Αξίζει η βόλτα στις... διαβάστε περισσότερα

Evagelia00
Αξέχαστη εμπειρία!

Μόνο τα καλύτερα μπορεί κανείς να πει για το sailing milos και το προσωπικό του! Σε κερδίζουν πριν... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2021
anasmanav92
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2021

Στη Μήλο πρέπει ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ να κάνεις το γύρο του νησιού και να γνωρίσεις τις παραλίες που δεν εξυπηρετεί το οδικό δίκτυο. Έτσι, αποφασίσαμε να πάμε με το Eleni, μετά την εξαιρετική πληροφόρηση που λάβαμε τηλεφωνικά. Δεν το μετανιωσαμε καθόλου. Σχολαστικοι με ολα τα μέτρα λόγω κοβιντ. Εξαιρετικό πλήρωμα. Επισκέπτεσαι φοβερά μέρη, που δεν φαντάζεσαι καν πόσο όμορφα είναι! Επιλέξτε την εκδρομή που επισκέπτεται και τον Πολυαιγο. Εξαιρετική τοποθεσία! Φάγαμε υπέροχα. Το τοπ όμως ήταν η Δώρα, η οποία κατά τη διάρκεια του ταξιδιού μας ενημέρωνε για την ιστορία του νησιού με εξαιρετικές ιστορίες, οχι βαρετές. Μας έβγαζε φωτογραφίες σε όλα τα μέρη για να έχουμε ενθύμιο. Κολύμπησε μαζί μας στις σπηλιές, αναρριχήθηκε σε κάτι αμμόλοφους και πολλά άλλα. Κατά τη διάρκεια του ταξιδιού, μπορείς να χρησιμοποιήσεις και μασκες γιανα δεις το βυθό! Εξαιρετική δουλειά παιδιά. Μπράβο. Επιλέξτε το ταξίδι σε ημέρα χωρίς πολλά μποφόρ για να δεις όλα τα μέρη

1  Ευχαριστούμε, 723siliaa
Η κριτική έγινε: 1 Αυγούστου 2021

Η Δώρα ήταν το καλύτερο στο ταξίδι και φυσικά το περιβάλλον που θα μπορούσες με οποιοδήποτε σκάφος να το απολαύσεις.το φαγητό μέτριο αδιάφορο με κακής ποιότητας υλικά για τα 90€ που δώσαμε το καρπούζι πολύ ώριμο διαλυόταν τα μακαρόνια ήταν μια φθηνή γεύση ίσα ίσα να μην πεινάσουμε η μερίδα δεν το συζητάω η ποικιλία ήταν κακή και τα πρωινά αδιάφορα,το κρασί για πέταμα και γενικά μια προσέγγιση low budget ίσα ίσα για να ανταποκριθούν στο παραμύθι που πουλάνε σαν εμπειρία.ο καπετάνιος πολύ βαρύς με ύφος τον ρωτούσαμε πράγματα και μας την έλεγε από πάνω λες και μας έκανε χάρη καθόλου επαγγελματίας μιλούσε και στο τηλέφωνο όλη μέρα μάθαμε και τα προβλήματα του ενώ θα έπρεπε να απολαμβάνουμε την εμπειρία,με βρώμικο σαλόνι στο ιστιοπλοΐκο του στην διαδρομή για την τουαλέτα έβλεπες όλη την αλήθεια και φυσικά καταλαβαίνεις τις προθέσεις του που είναι φθηνή αισθητική και ποιότητα.Μονο η κοπέλα που μας ξεναγουσε η Δώρα και έτρεχε ασταμάτητα και ήλεγχε τον Ρυθμό των πραγμάτων και μας έστελνε πολύ καλα vibes με τον τρόπο της μάζευε όλο αυτό το χάλι και μάλιστα ήταν τόσο καλή που έσωζε όλο αυτό το πράγμα.μην τον προτιμάτε πεταμένα λεφτά υπάρχουν πολλές επιλογές με ανώτερη ποιότητα με διάφορα κιόλας

Ευχαριστούμε, nikolasa980
Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2021

Παιδια οτι καλυτερο σε εξυπηρετηση !! πολυ φιλικοι και ευδιαθετοι ανθρωποι!! απο τιμες λογικες να το δοκιμασετε το συνηστω 100%!!

Ευχαριστούμε, giotis_kara7
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2021

Εξαιρετική εμπειρία που πρέπει να τη ζήσει όποιος επισκεφθεί το νησί της Μήλου!Τι να πει κανείς για το Eleni sailing boat! Εξαιρετικός καπετάνιος ο κ.Γιώργος και μοναδική ξεναγός η Δώρα που με την ενέργεια της,και τη πάντα χαρούμενη διάθεση της,έκαναν τη βόλτα μας αξέχαστη . Είδαμε αρκετές παραλίες που δεν είναι προσβάσιμες με το αμάξι και μάθαμε πολλά για την ιστορία του νησιού!

Ευχαριστούμε, R5665YQbillk
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Περάσαμε μια υπέροχη ημέρα κάνοντας τον γύρο της Μήλου και παίρνοντας όλες της πληροφορίες από τον καταπληκτικό καπετάν Γιώργο που εκτός από τις ικανότητες του με το πλοίο του μας αφηγήθηκε και πολλές προσωπικές του ιστορίες. Για τη Δώρα τι να πει κανείς, τα πάντα όλα!! Αεικίνητη, χαμογελαστή, χαρούμενη, ευγενική με όλους και καταπληκτική ξεναγός. Και οι δύο έκαναν το παν για να νιώσουμε άνετα και να περάσουμε μια όμορφη ημέρα. Τον συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, ΦΑΝΗΣ Π