Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο ήταν υπέροχο και πεντακάθαρο. Η τοποθεσία είναι ότι πρέπει, μπροστά στη θάλασσα και μόλις 10 λεπτά περπάτημα από το λιμάνι. Η κυρία Βούλα ήταν πολύ εξυπηρετική και φιλική, μας έδωσε σημαντικές πληροφορίες για τις παραλίες και τα μέρη που πρέπει να επισκεφτούμε. Δεν θα μπορούσαμε να έχουμε επιλέξει καλύτερο κατάλυμα για τις διακοπές μας! Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, Katerinaboutou
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019

Μεγάλα καθαρά δωμάτια. Αυτό που μείναμε ήταν μπροστά και βλέπαμε θάλασσα. Καταπληκτική θέα στον κόλπο. Το προσωπικό διακριτικό και εξυπηρετικό να σου δώσει πάντα τις σωστές πληροφορίες για το νησί που είναι πολύ ενδιαφέρον. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
2  Ευχαριστούμε, TRAVELERIX
Η κριτική έγινε: 7 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Άριστη τοποθεσία, μπροστά στη θάλασσα και πολύ κοντά στο κέντρο του Αδάμαντα. Τα δωμάτια ήταν υπέροχα, πεντακάθαρα και περιποιημένα, με γρήγορο ίντερνετ. Το πρωινό ήταν πλούσιο και επιμελημένο από την ιδιοκτήτρια που με τη ζεστή της φιλοξενία μας έκανε να περάσουμε αξέχαστα!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, spyg13
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστικά δωμάτια για να μείνεις!! Τα δωμάτια, η θέα, η καθαριότητα, οι ανέσεις όλα ήταν τέλεια! Όπως υπέροχο ήταν και το πρωινό με παραδοσιακά και μη εδέσματα, που τα περισσότερα ήταν χειροποίητα και όλα πεντανοστημα!!!
Οι συμβουλές της κυρίας Βούλας για τις καθημερινές μας αποδράσεις στο νησί ήταν πολύτιμες και κατατοπιστικες!! Σίγουρα θα ξανά πάμε στη Μήλο και η πρώτη μας επιλογή για διαμονή θα ξανά είναι το Villa Zampeta!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, kellde2019
Η κριτική έγινε: 25 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια είναι όμορφα διακοσμημένα, πολύ καθαρά, σε κεντρικό σημείο πάνω στη θάλασσα και μόλις λίγα λεπτά περπάτημα από το λιμάνι του Αδαμαντα. Η κυρία Βούλα είναι πολύ εξυπηρετική, πάντα χαμογελαστή και με διάθεση να λύσει ολες μας τις απορίες και να μας δώσει τα καλύτερα tips για να δούμε το νησί! Ευχαριστούμε για όλα!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Nickaki