Τέλεια εμπειρία

Πάρα πολύ ενδιαφέρον μάθημα και επαγγελματική προσέγγιση Επιπλέον, πολύ ευχάριστο κλίμα και όμορφες... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2021
Voyager41032274733
μέσω κινητής συσκευής
Απίθανη εμπειρία !

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021
Helenaifanti

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2021

Από τις πιο όμορφες εμπειρίες μας στο νησί. Ο Ηρακλής και ο Γιάννης ήταν ευγενέστατοι και μας έκαναν την κρουαζιέρα πιο όμορφη. Μας έβγαλαν φωτογραφίες με την go pro και τα σνακ της Μαρίας που μας προσέφεραν ήταν πεντανόστιμα! Το σκάφος μακράν το πιο γρήγορο και άνετο ! Δεν θα μπορούσαμε να κάνουμε καλύτερη επιλογή !!!

Ημερομηνία εμπειρίας: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Helenaifanti
Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2021

Υπέροχη εμπειρία , υπέροχα παιδιά , καλοπροαίρετα, χαμογελαστά πρόθυμα να σε βοηθήσουν . Περάσαμε φανταστικά ! Και σίγουρα θα το επισκεπτόμουν ξανά ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, K8965ZH_