Παρα πολύ καλή

Περάσαμε πάρα πολύ ωραία. Όλα ήταν εξαιρετικά. Ο κύριος Κωνσταντίνος, που ήταν ο πρώτος άνθρωπος... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
christinamL1891KO
ΑΞΕΧΑΣΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ

Μια απιστευτη εμπειρια.Ο καπταιν ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΙ Η ΙΩΑΝΝΑ με εκαναν και ενοιωσα οτι τουσ ηξερα... διαβάστε περισσότερα

525nikosd

Η κριτική έγινε: 18 Ιουλίου 2021

Η καλύτερη επιλογή για κρουαζιέρα στην μήλο !!Εξαιρετικά τα παδιά που είναι πάνω στο σκάφος.Το φαγητό κατά την διάρκεια της κρουαζιέρας ήταν φανταστικό και άφθονο το ίδιο και με τα ποτά ,τα τοπία πανέμορφα.
Άξιζε τα κάθε του ευρώ !!

Ευχαριστούμε, Σαραφιανός Τ
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Φανταστική εμπειρία! Η Ιωάννα και ο Νίκος καταπληκτικά παιδιά. Έκαναν το ταξίδι μας πολυ ευχάριστο. Η διαδρομή πανέμορφη. Τα παιδιά ήταν πολύ εξυπηρετικά και μας εξηγούσαν κάθε αξιοθέατο με κάθε λεπτομέρεια. Όλα τα μέρη που επισκεφθήκαμε ήταν ονειρεμένα. Εμπειρία ζωής! Ξεχώρισαν τα γαλάζια νερά στον πολυαιγο και φυσικά το κλεφτικο.
Σας το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, KarinaK2626
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2021

Φανταστική εμπειρία!!! θα την θυμόμαστε για πάντα αυτή την βόλτα ! Ο Καπενάνιος μας αλλά και η Λένα έφτιαξαν την μέρα μας κάνοντας μας όλα τα χατίρια!Συνιστώ το drougas travel με κλειστά μάτια!!!!
Του χρόνου πάλι μαζί! Ευχαριστουμε!

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, georgiaz728
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2021

Υπέροχος γύρος του νησιού με πέντε στάσεις για βουτιές και φωτογραφίες με παρέα τις ιστορίες του καπετάνιου για το κάθε μέρος που είδαμε σε όλη την διαδρομή. Με συνδυασμό την θάλασσα, τον ήλιο και το ούζο πεξαμε παιχνίδια quiz, χωρεψαμε και τραγούδησαμε πάνω στην θάλασσα. Πανέμορφη εμπειρία και φανταστική μεταχείριση. Νόστιμο φαγητό, απεριόριστο ούζο και γέλια. Thank you captain ouzo

Ευχαριστούμε, Arampaa2021
Η κριτική έγινε: 10 Ιουλίου 2021

Καταπληκτικό πρόγραμμα εκδρομής! Ο καπετάνιος και η βοηθός του εξαιρετικά φιλόξενοι, εξυπηρετικοί και φιλικοί. Δεν μας έλειψε τίποτα και περάσαμε υπέροχα! Αξίζει και με το παραπάνω και δεν ήταν καθόλου κουραστικό!!!

Ευχαριστούμε, Stelios_Ioannidis