Μοναδική εμπειρία!

Τέλεια εμπειρία .

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020
Vaggelisfytros

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2020

Γνωρίσαμε τον καπετάν Κυριακο και την κόρη του Τίνα στο λιμάνι και αφου μας περιεγραψαν την εκδρομή τους αποφασίσαμε να πάμε μαζί τους.. Ήταν μια από τις ομορφότερες μέρες μας στο νησί...οτι μας είπαν αυτό και ήταν και με το παραπάνω!! Φαγαμε μέχρι τελικής πτώσεως τα πιο φρέσκα ψάρια που έχουμε γευτεί ποτε αφου προηγουμένως τα είχαμε αλιευσει.. Κολυμπησαμε στα ομορφότερα μέρη χωρίς πίεση χρόνου... Σας ευχαριστούμε πολυ για την υπέροχη μέρα.. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα!!

1  Ευχαριστούμε, Anzel_Gavalas_Sezar
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2020

ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ.Μοναδική εμπειρία με τον καπετάν Κυριάκο και την κόρη του Τίνα ,μας ταξίδεψαν σε μοναδικά σημεία του νησιού γεμάτοι διάθεση και ευγένεια .Ακόμα στην διαδρομή από παραλία σε παραλία , ψαρέψαμε όλοι μαζί κάνοντας πλάκες :).κατάφεραν με την φιλικότητα τους να κάνουν 9 ανθρώπους μεταξύ τους άγνωστους μια παρέα.
Άφθονο μπάνιο και πολυ πλούσιο γεύμα με φρέσκα ψάρια ,φρούτα ,αναψυκτικά κ.αΤο συστήνω ανεπιφύλακτα σε όποιον έχει διάθεση για βόλτα στις παραλίες του νησιού και θέλει να ζήσει μια μοναδική εμπειρία.

1  Ευχαριστούμε, Vaggelisfytros
Η κριτική έγινε: 8 Αυγούστου 2020

Φτάνοντας στην Μήλο, ένα από τα πρώτα πράγματα που θέλαμε να κάνουμε, ήταν η μίνι κρουαζιέρα γύρω από το νησί.
Τελικά λόγω καιρού ήταν εφικτό μόνο το νότιο κομμάτι της Μήλου.
Βάζοντας κάτω τα flyers και τι τιμές μας έδιναν, αποφασίσαμε να πάμε με τον Κυριάκο και την κόρη του, μιας και είχαν το καλύτερο πρόγραμμα σε προσιτή τιμή.
Και δικαιωθήκαμε απόλυτα για την επιλογή μας!
Το καϊκι του Κυριάκου αναχωρεί από την τοποθεσία Κήπος.
Και οι δύο τους είναι πάρα πολύ φιλικοί και φιλόξενοι. Το καϊκι είναι σχετικά ευρύχωρο και το γκρουπ μας αποτελούνταν από 9 άτομα.
Κατά την διάρκεια του τουρ, όλοι είχαμε την ευκαιρία να ψαρέψουμε και μετέπειτα είχαμε γεύμα με φρέσκα θαλασσινά,σαλάτες και μπύρες επάνω στο καϊκι! Ανεπανάληπτη εμπειρία!
Τα σημεία που σταματήσαμε για βουτιές ήταν εκπληκτικά, σε συνδυασμό με το παραδοσιακό - και μη επαγγελματικό - κομμάτι που μετέφεραν ο Κυριάκος και η κόρη του, καθ'ολη την διάρκεια της εκδρομής!
Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα !

Ημερομηνία εμπειρίας: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, Dimitrios R
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2020

Η καλύτερη επιλογή για να δεις τις ομορφότερες παραλίες της Μήλου με καπετάνιο το καλύτερο ψαρα του Αιγαίου. Ο καπεταν Κυριάκος και η κορη του Τινα ειχαν φροντισει για τα πάντα ώστε να μη μας λείψει τιποτα. Ένα διαφορετικό ταξίδι από τα άλλ,α ψαρεψαμε και ψησαμε τα ψάρια μας και φάγαμε ολοι μαζι σαν παρέα. Στα συν ότι στο τουρ παίρνουν 10 ατομα μαξ.

Ευχαριστούμε, AntonisKall
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εντοπίσαμε τον κύριο Κυριάκο (καπετάνιος)και την κόρη του Τίνα (μούτσος)* στο λιμάνι του Αδάμαντα. Η τιμή για την εκδρομή πολύ προσιτή και αποφασίσαμε να κλείσουμε μαζί τους. Μας πήραν στις πιο όμορφες παραλίες, ψαρέψαμε, έψησε ο καπετάνιος και φάγαμε όλοι μαζί. (Παρέα 6 ατόμων απο Κύπρο). Η εξαιρετική συμπεριφορά και των δύο, μας έκανε να νιώσουμε σαν να είμαστε μέρος της οικογένειας τους.
* Ζήτησες απο τον πατέρα σου να μη σε αποκαλέσει μούτσο. Εγώ μπορώ αφού με έλεγες τούνα.
ΑΠΛΑ Η ΜΟΝΗ ΕΠΙΛΟΓΗ

1  Ευχαριστούμε, 521savvass