“οι καλυτεροι στο νησί.”
Κριτική για: Aquatta Yachts

Aquatta Yachts
Περισσότερες λεπτομέρειες για το αξιοθέατο
Πληροφορίες για το αξιοθέατο
Προτεινόμενη διάρκεια επίσκεψης: Περισσότερες από 3 ώρες
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2018

Η εμπειρία ειναι θετική απο τη στιγμή που πας να ρωτησεις για το γύρο της μήλου. Υπερ εξυπηρετικοί χωρίς να θελουν να..σε ξεπετάξουν. Το προσωπικό υπέροχο. Ο Κωστας ο καπετάνιος σωστος επαγγελματίας και υπέροχο χιουμορ, δεν αφηνει κανενα να βαριέται. Ο Ανδρέας εξαιρετικός στη δουλειά του επίσης. Ευγενέστατος, επικοινωνιακός και ο,τι ζητησεις το έχεις. Πανέμορφη βολτα, δεν βιάζονται στις στάσεις, και το σκάφος πολυ άνετο αφου βαζουν λιγότερα ατομα απο αυτά που χωράει.

1  Ευχαριστούμε, ktheo18
Φιλτράρισμα

Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μια μοναδική εμπειρία στις ομορφιές της Μηλου με το σκάφος Νέμεσις της Aquatta Yachts!! Τα τοπια ενα και ενα!! Οι παραλίες με τα κρυστάλλινα και γαλαζοπράσινα νερά απίστευτες!! Και οι βόλτες με το φουσκωτό μεσα στις σπηλιές της Συκιάς και του Κλέφτικου είναι κάτι που πρέπει να το ζήσετε οπωσδήποτε!! Μη φύγετε απο το νησί χωρίς να εχετε πραγματοποιήσει αυτή τη κρουαζιέρα!! Το προσωπικό άψογο και τα παιδιά του σκάφους, ο Κώστας και ο Ανδρέας, φοβερά!! Η ξενάγηση, το κέφι και η εξυπηρέτηση τους ανταμείβουν και με το παραπάνω!! Αξέχαστη εμπειρία!! Best of the best!! Σας ευχαριστούμε και πάλι για ολαα!!

1  Ευχαριστούμε, Eleni G
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σήμερα ήταν μια μοναδική εμπειρία για εμάς!!!Επισκεφτήκαμε το δυτικό κομμάτι της πανέμορφης Μήλου κ ομολογώ να πω πως δεν περιμέναμε να περασουμε τόσο όμορφα. Ο Κώστας ή αλλιώς professional κ ο Αντρέας μας χάρισαν απίστευτες στιγμές γέλιου, ήταν ευγενέστατοι, προθυμοι να μας ξεναγήσουν με λίγα λόγια επαγγελματίες!!!! Περασαμε τέλεια, ευχαριστηθήκαμε τοσο πολύ κ το ταξίδι καθε αλλο παρα κουραστικο ήταν!!!! Μακάρι να μας δοθεί η ευκαιρία να ξαναερθουμε, το μονο σιγουρο ειναι ότι με τον professional θα θέλαμε να ξαναταξιδέψουμε!!! Παιδιά σας ευχαριστούμε πολύ για όλα, είστε άπαιχτοι!!! Συνεχίστε έτσι!!!
Γιάννης κ Μάρα

1  Ευχαριστούμε, Mara G
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ιδανικός τρόπος για να γνωρίσει κανείς τις ομορφιές της Μήλου. Ο Κώστας και ο Ανδρέας μας ξενάγησαν σε πανέμορφα μέρη και φρόντισαν ώστε να μη μας λείψει τίποτα. Υπέροχη κρουαζιέρα με ικανοποιητικές παροχές σε προσιτή τιμή.

1  Ευχαριστούμε, Kostas G
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2018

Για όσους επισκέπτονται τη Μήλο, η βόλτα γύρω από το νησί είναι απαραίτητη. Για την καλύτερη δυνατή εμπειρία συστήνω τα παιδία της Aquatta Yachts. Δεύτερη φορά που με ταξιδεύουν στα πιο ωραία μέρη, στις καταγάλανες ακτές του νησιού, ενώ είμαι σίγουρος πως θα είμαι μαζί τους και για την τρίτη και την τέταρτη και... και... More Tabule κύριε Πανούλη!

1  Ευχαριστούμε, Span1996

Aquatta Yachts: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αδάμαντας, Μήλος

Aquatta Yachts: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!