Νο 1 εκδρομή!!!

Μη διαλέξετε άλλο σκάφος! Τα παιδιά αγαπάνε τη δουλειά τους και φαίνεται! Το σκάφος είναι γρήγορο... διαβάστε περισσότερα

NenaG17
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Εξαιρετική επιλογή!

Είμαστε πολύ τυχεροί που επιλέξαμε το volcano boat για τον γύρω του νησιού. Αρχικά το σκάφος δεν... διαβάστε περισσότερα

_filiopap
Θεσσαλονίκη, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής

Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2020

Καταπληκτική εμπειρία, τέλεια μέρη, φανταστική ατμόσφαιρα, ευγενικά και ευχάριστα άτομα, νέοι επαγγελματίες, σας ευχαριστούμε θα σας ξανά προτιμήσουμε.

Ευχαριστούμε, konstantinosc219
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Ότι καλύτερο συνέβη στις διακοπές μου.. Πήγαμε σε ονειρεμένα μέρη που μόνο το συγκεκριμένο φουσκωτό μπορεί. Στην σπηλιά της συκιας βγάλαμε φανταστικές φωτογραφίες.. Τα παιδιά ήταν όλα ευγενεστατα και εξυπηρετικοτατα μας εξήγησαν τα πάντα.. Είδαμε μέχρι και αστερία κάναμε μπάνιο σε γαλαζοπρασινα νερά περάσαμε μέσα από σπηλιές και περάσματα.. Το φαγητό που σερβίρουν ελαφρύ και πεντανοστιμο και πάνω απ όλα επαγγελματίες και σε πολύ καλή τιμή συγκριτικά.. (ιδανικό για εκείνους που ζαλιζονται καθώς πηγαίνει γρήγορα και δε νιώθεις καθόλου ναυτία) Ξεκινήσαμε στις δέκα το πρωί και γύρω στις τρεις είχαμε γυρίσει τόσο όσο για να μη κουραστείς ήταν πραγματικά υπέροχα... Είναι ένας λόγος για να ξαναέρθω στο νησί...

2  Ευχαριστούμε, W3372GN_
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Ότι καλύτερο μπορείτε να κάνετε στο νησί. Τα παιδιά πάρα πολύ φιλόξενα και εξυπηρετικά, ήταν εκεί για να λύσουν κάθε απορία και να σου δώσουν πληροφορίες για τα μέρη εξαιρετικά ενδιαφέρουσες. Το καταπληκτικό είναι ότι δεν έχει κατάρτι και πάει εκεί που τα άλλα σκάφη δεν μπορούν ούτε καν να πλησιάσουν. Είναι κομμένο και ραμμένο για κάθε σημείο που θέλεις να πας. Τρομερά άνετο και αυτό που μου έκανε μεγαλύτερη εντύπωση, ιδικά στις μέρες που διανύουμε, ότι ήταν πάρα πολύ καθαρά όλα και είχαν λάβει ΟΛΑ τα μέτρα προστασίας με εξαιρετική προσοχή. Τα σνακς που μας πρόσφεραν ήταν το ένα πιο νόστιμο από το άλλο. Αξίζει να πάτε όσο τίποτε άλλο στο νησί!!!!!

1  Ευχαριστούμε, Flintakos
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

Συνιστώ ανεπιφύλακτα!! Ο Θανάσης (ξεναγος) μας έδωσε ιδιαίτερα ενδιαφέρουσες πληροφορίες για τα μέρη που επισκεπτόμασταν αλλά και γενικά για την ιστορία της Μήλου. Οι ώρες ήταν ιδανικές και για να δούμε , και για να κολυμπήσουμε χωρίς να βαρεθούμε- κουραστούμε. Μάλιστα μας άφησε και λίγη ώρα παραπάνω απ ότι έλεγαν!!! Σημαντικο συν πως πηγαιναμε απευθειας με το φουσκωτο χωρις να αλλαζουμε σκαφος οπως συνεβαινε στα άλλα τουριστικα. Πολύ ευχάριστο κλιμα. Τα σνακ δεν ήταν για να χορτάσεις ,αλλά ήταν πεντανόστιμα! Άξιζε 100% !!

Ευχαριστούμε, Θεοφανώ Α
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2020

Η πιο ευχαριστη και διασκεδαστικη βόλτα ever!!ολα τα παιδια ευγενεστατα, προσχαρα με διαθεση να μας εξηγησουν τα παντα! Εντάξει το σκάφος δεν υπάρχει,ολα τελεια,αξιζει και με το παραπανω!παιδια συνεχιστε ετσι,Στέλιο παμε γερα!!εις το επανιδείν

Ευχαριστούμε, annamN69UY