“Κάτω του μετρίου”
Κριτική για: Τραπατσέλης

Τραπατσέλης
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταρχήν πήγαμε να φάμε θαλασσινά. Περιμέναμε να καθίσουμε να φάμε 35 λεπτά ενώ υπήρχε τραπέζι. Το σέρβις είναι από τα πιο άθλια που έχω συναντήσει. Κάποια στιγμή αφού το θυμήθηκε ένας σερβιτόρος ήρθε να μας πάρει παραγγελία. Αφού μας έφερε ένα καραφάκι ούζο πέρασε μια ώρα και- μέχρι να μας φέρουν και τα φαγητά. Οπως καταλαβαίνετε από το πινε πινε είχαμε κατεβάσει όλο το ούζο και και στο τέλος αφού το θυμήθηκαν μας έφεραν και τα φαγητά. Τα οποία ήταν μέτρια και η ποσότητα αρκετά μικρή. Η γαριδομακαρονάδα τουλάχιστον απαράδεκτη. Η τιμη για την εξυπηρέτηση και το φαγητό που προσφέρει είναι πολύ υψηλή.

2  Ευχαριστούμε, Psomi_kai_turi

Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Περιβάλλον πολύ καλό , προσωπικό ευγενικό .. Πανω στην θάλασσα.. Τιμες λογικές για το σημείο κ για αυτό που προσφέρει .. Όλα τα πιάτα ηταν πολύ ευγεστα .. Η μονη παρατήρηση ηταν. Οτι περιμεναμε λίγο παραπανω διότι Μάας έφερε την όλη την παραγγελία μαζί ..

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, AnGelikoula B
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2016

Επιλεξαμε να φαμε θαλασσινα!! Ηταν πολυ μετρια ολα τα πιατα!! Οι μεριδες πολυ μικρες, ακριβο για το μεγεθος της μεριδας!! Πολυ μικρη ποικιλια πιατων!!

2  Ευχαριστούμε, Christina G
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζι ειναι σε πολυ ωραιο σημειο διπλα στη θαλασσα.Οι τιμες πολυ λογικες κ για αυγουστο μηνα.Το σερβις ευγενικο κ γρηγορο.Το φαγητο αρκετα καλο αλλα ηθελε λιγο αλατι ακομη.

1  Ευχαριστούμε, Thomas T
Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2016

Με το φαγητο δεν τρελαθηκα ,αλλα εκει που τρελαθηκα ηταν οταν αντι για τον
κανονικο λογαριασμο, το αφεντικο μας εφερε 2 αποδειξεις με φαγητα που δεν ειχαμε παρει αλλα στο συνολο ηταν το ιδιο ποσο με αυτα που φαγαμε .Η μια αποδειξη ΗΤΑΝ ΜΕ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 4 ΗΜΕΡΕΣ ΚΑΙ Η ΑΛΛΗ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 5.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2016
4  Ευχαριστούμε, mixalis

Τραπατσέλης: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μαντράκια, Μήλος
Μήλος, Κυκλάδες

Τραπατσέλης: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!