Popi A

Μια υπέροχη εμπειρία

Κριτική για: Minoa Palace Resort
5,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 4 Αυγ 2023
Επισκεφτήκαμε με την οικογένεια μου το σπα του minoa palace και μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Άψογη εξυπηρέτηση, άριστες υπηρεσίες, προσιτές τιμές και ευγενικό προσωπικό. Στο επόμενο ταξίδι μας στα Χανιά είναι σίγουρο ότι θα το επισκεφτούμε ξανά.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
5,0 από 5 κύκλουςΠοιότητα
5,0 από 5 κύκλουςΤοποθεσία
5,0 από 5 κύκλουςΕξυπηρέτηση
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
Απάντηση: 11 Αυγ 2023
Αγαπητή popia890,

Πρωτίστως, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Ξενοδοχείο μας για να περάσετε τις διακοπές σας στα Χανιά.

Χαιρόμαστε πραγματικά διαβάζοντας τα θετικά σας σχόλια, αναφορικά κυρίως για την ποιότητα εξυπηρέτησης σας από το προσωπικό μας, καθώς ο απόλυτος σκοπός μας είναι η προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών.

Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι στο Ξενοδοχείο μας.

325 €
Πλατανιάς: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
1.268
1.268
Η κριτική έγινε: 3 Αυγούστου 2023

Επισκέφτηκα το Minoa palace spa και έμεινα πολυ ευχαριστημένη απο τις θεραπείες όπου επέλεξα και από τα facilities του χώρου. Το service ήταν υπέροχο πέρασα πολύ όμορφα σας συστήνω ανεπιφύλακτα να το επισκέφτηκε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2023
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, Δέσποινα Μ
Ο/η Minoa Palace Team, Guest Services / Front Office του Minoa Palace Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 5 Αυγούστου 2023

Αγαπητοί 1206XU_,

Χαιρόμαστε πραγματικά διαβάζοντας τα θετικά σας σχόλια, αναφορικά κυρίως με το Σπα, καθώς ο απόλυτος σκοπός μας είναι η προσφορά υπηρεσιών υψηλών προδιαγραφών.

Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας ξανακαλωσορίσουμε στο Ξενοδοχείο μ

Η κριτική έγινε: 31 Ιουλίου 2023

Από τη στιγμή μου αποφασίσαμε ένα απολαυστικό break από την καθημερινότητα , η μόνη επιλογή για εμάς είναι το Minoa Palace , στο Πλατανιά Χανίων. Τα πάντα είναι άψογα λειτουργικά και όπτικα. Μεγάλο plus το προσωπικό που ειναί πάντα πρόθυμο να ικανοποιήσει κάθε πιθανή επιθυμία.
Απίθανο φαγητό και Coctails!!!
Σας ευχαριστούμε όλους!!!!

A.Kantaras

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2023
    • Ποιότητα
1  Ευχαριστούμε, ARGYRIOS K

Αγαπητέ Ο5555ΖL_ ,

Η κριτική έγινε: 23 Ιουνίου 2023

Καθε Πέμπτη στο Μινοα μονο για την μουσική!! Τα παιδιά παίζουν καταπληκτικά. Ο ήχος τους, με συνδιασμο σαξοφωνου και πιανου, φοβερός και δημιουργούν μια μοναδική ατμόσφαιρα για χαλαρωση και αρμονια

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2023
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι χωρίς παρέα
1  Ευχαριστούμε, Xenofon K
Ο/η Minoa Palace Team, Guest Services / Front Office του Minoa Palace Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2023

Αγαπητέ xenofonk237,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα υπέροχα σχόλια σας και για αυτή την καταπληκτική κριτική!

Μετά χαράς θα μεταφέρουμε τα όμορφα λόγια σας στους συναδέλφους μας και θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε και πάλι σύντομα σε ένα από τα live μας!

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Άψογοι επαγγελματίες!!!! Εξαιρετική εμπειρία διαμονής από όλες τις πλευρές!!! Πολύ φιλόξενο περιβάλλον με ανθρώπους ευγενικούς έτοιμοι κάθε λεπτό να σου καλύψουν κάθε ανάγκη που προβάλλεις!!!! Άριστοι επαγγελματίες με φιλόξενο χαρακτήρα!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, Daydream562174
Ο/η Minoa Palace Team, Guest Services / Front Office του Minoa Palace Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2022

Αγαπητέ Daydream562174

Σας ευχαριστούμε πολύ και ελπίζουμε να σας ξανα καλωσορίσουμε στο Ξενοδοχείο μας.

Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκέφτηκα το ξενοδοχείο με τη σύζυγό μου για μία μονοήμερη απόδραση. Κλείσαμε μερικές θεραπείες στο spa οι οποίες ήταν εξαιρετικές. Πραγματικά απόλαυσαμε το service και χαλαρώσαμε. Στο τέλος των θεραπειών το προσωπικό μας ετοίμασε την σάουνα και το χαμάμ τα οποία χρησιμοποιήσαμε prive.
Κλείσαμε την ημέρα μας με ένα υπέροχο δείπνο στο ιταλικό εστιατόριο του ξενοδοχείου δίπλα στην πισίνα.
Σίγουρα θα επιστρέψουμε ξανά την επόμενη φορά που θα θελήσουμε να αποδράσουμε και να χαλαρώσουμε.
Ευχαριστούμε πολύ το προσωπικό του spa για την εξαιρετική εξυπηρέτηση.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Leptides
Ο/η Minoa Palace Team, Guest Services / Front Office του Minoa Palace Resort, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Οκτωβρίου 2021

Αγαπητέ κύριε ALEX Leptides & Aggelika L,

Καταρχάς θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το Minoa Palace resort, αλλά και για το χρόνο που αφιερώσατε για να μοιραστείτε το θετικό σας σχόλιο σχετικά με τις υπηρεσίες και το προσωπικό μας.

Επιπλέον μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι είχατε μια χαλαρωτική και απολαυστική εμπειρία στο πρόσφατα ανακαινισμένο Spa του ξενοδοχείου μας .

Θα είναι μεγάλη μας χαρά να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον.

Κατερίνα Κουκάκη

Front Office Manager