“Άψογο”

Kόσμος
Καλό για: Γραφική θέα, Ειδικές περιστάσεις, Ρομαντικό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Δείπνο, Πρωινό, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 30 Σεπτεμβρίου 2018

Υπέρχος χώρος και πολύ γευστικό φαγητό. Η τιμές του κανονικές για την πολυτέλεια που πσοσέφερε. Δοκιμάσαμε ζυμαρικά και τα κρασιά του τα οποία και αποδείχτηκαν υπέροχα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, dimiti

Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλύτερη θέα στα Χανιά. Το φαγητό και το servis είναι άψογο.Ο ιδιοκτήτης πολύ φιλικός. Όλα ήταν τέλεια.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, geogiatr
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό σερβις και φαγητο! Ακομα πιο εξαιρετική η θέα απο το μπαλκόνι! Ιδανικό για ενα ρομαντικό δείπνο κ Οχι μονο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, likis89
Ο/η DIMPChania, Γενικός Διευθυντής του Kόσμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2018

Σας ευχαριστουμε για την επισκεψη και για τα καλα σας λογια.

Δυσκολη η αποστολη μας και φετος που ευτυχως γινετε ευκολοτερη οταν διαβαζουμε τα σχολια σας.

Το target group μας εχει επικεντρωθει στον Ελληνα πελατη σε μια πολυ δυσκολη στιγμη για τη πατριδα μας , και αυτο ειναι ενα ρισκο για ολους μας καθως οι ντοπιοι εχουνε πολυ αυστηρα κριτηρια αξιολογησης.

Δημητρης Πρωιμακης

Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μείναμε με το στόμα ανοικτό μόλις βγήκαμε στο μπαλκόνι κ κάτσαμε στο τραπεζι μας! Εκθαμβωτική θέα κ εξαιρετικό φαγητο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2018
Ευχαριστούμε, ManolisT89

Σας ευχαριστω για την επισκεψη.

Αν και φετος ειδικα , εχουμε τοσους πολλους Ελληνες πελατες που αδυνατω να σας θυμηθω για να ειμαι ειλικρινης.

Καλο καλοκαιρι σας ευχομαι

Δημητρης Πρωιμακς

Η κριτική γράφτηκε 12 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη υποδοχη,ζεστη ατμοσφαιρα το σερβις φανταστικο η θεα σε ταξιδευει..το φαγητο καταπληκτικο!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2018
Ευχαριστούμε, 879xristosd
Ο/η DIMPChania, Γενικός Διευθυντής του Kόσμος, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Ιουνίου 2018

Eυχαριστω Χρηστο.

Φιλια στη συζυγο και καλο καλοκαιρι σου ευχομαι με πολλα μπανια και πολλα παγωτα : )

Δημητρης Πρωιμακης

Kόσμος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Μαρίνα, Νομός Χανίων

Kόσμος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!