“Mama's food”
Κριτική για: Mama's Food

Mama's Food

Πολύ καλό εστιατόριο! Τέλειο και πολύ φιλόξενο προσωπικό, το φαγητό εξαιρετικό και πολύ καλές τιμές. Επίσης, κατάλληλος χώρος για μικρούς και μεγάλους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, dianamimini

Πολυ καλο φαγιητο και πολυ καλό σερβις και πολυ καλες τιμες το σινυστω γιατη αξυζει να δωκιμαζετε συνχαριτιρυα .Mamas food

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, 559blerinat
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τέλειο φαγητό !! Καθαρό και φιλόξενο μέρος !! Όλα προσεγμένα και φρέσκα !! Σας το συστήνω ανεπιφύλαχτα

1  Ευχαριστούμε, Vissi T
Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουνίου 2020

Πήγαμε με την οικογένειά μας στο εστιατόριο σε ένα πανέμορφο εστιατόριο και εξαιρετικό φαγητό και καλές τιμές είναι ότι πρέπει για οικογένεια

Ημερομηνία επίσκεψης: Νοέμβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, Mariakatakh133
Η κριτική γράφτηκε 30 Νοεμβρίου 2019

Πήγαμε για φαγητό με τον άντρα μου και παρανγιυλαμει διαφορά στη μέση ήταν όλα τέλεια το συνιστο και θα ξαναπάμε

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
1  Ευχαριστούμε, katekate562

Mama's Food: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλατανιάς, Νομός Χανίων
Πλατανιάς, Νομός Χανίων

Αγία Μαρίνα, Νομός Χανίων

Mama's Food: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!