“Το πιο ωραίο βράδυ στα χανια”

Ιταλικό εστιατόριο Cugini
Εύρος τιμών: 7 € - 30 €
Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2023

Φαγητό εξαίσιο όλα τόσο γρήγορα άριστο προσωπικό όλα στην πένα απίστευτες γεύσεις από τα καλύτερα στα χανια γενικότερα !!

• Ατμόσφαιρα
1  Ευχαριστούμε, Μανος Γ
Ο/η KRASOUDAKIS SA, Ιδιοκτήτης του Ιταλικό εστιατόριο Cugini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 29 Αυγούστου 2023

Αγαπητέ _U2476SZ,

Ευχαριστούμε για τη κριτική σας. Είμαστε χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένοι από το φαγητό και την εξυπηρέτηση.

Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2023

Νόστιμο φαγητό , γρήγορη εξυπηρέτηση !! Ευγενικό προσωπικό ! Ομορφος χωρος! Αξίζει να το επισκεφτειτε!!!

Ευχαριστούμε, 129desislavas

Αγαπητέ 129desislavas,

Η κριτική γράφτηκε 8 Αυγούστου 2023

Πολύ θερμή υποδοχή, φανταστική εξυπηρετηση..Υπέροχα φαγητά με πολύ πλούσιους καταλόγους!!! Θα ξανά έρθουμε σίγουρα!!!

• Ατμόσφαιρα
Ευχαριστούμε, Γιώργος Κ

Αγαπητέ R8446BB_,

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουλίου 2023

Πολύ όμορφο και με ιταλικές γεύσεις εστιατόριο το προσωπικό ευγενικό και αξιόλογοι ιδιοκτήτες..σίγουρα με την πρώτη ευκαιρία θα το επισκεπτουμε ξανα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, evaggeliaorfanoudaki
Ο/η KRASOUDAKIS SA, Ιδιοκτήτης του Ιταλικό εστιατόριο Cugini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Ιουλίου 2023

Αγαπητή evaggeliaorfanoudaki,

Ευχαριστούμε για την κριτική σας. Είμαστε χαρούμενοι που μείνατε ικανοποιημένοι από το φαγητό αλλά και την εξυπηρέτηση.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο εστιατόριο μας.

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2023

Πολύ νόστιμο φαγητό!
Πολύ φιλικο και ευγενικό προσωπικό! Προσιτές τιμές.. σε ένα ωραίο σημείο της περιοχής. Θα το ξανά προτιμήσουμε σίγουρα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2023
Ευχαριστούμε, C5597PQ_
Ο/η KRASOUDAKIS SA, Ιδιοκτήτης του Ιταλικό εστιατόριο Cugini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Ιουλίου 2023

Αγαπητέ C5597PQ_,

Ευχαριστούμε για τη κριτική σας στο TripAdvisor. Είμαστε χαρούμενοι που σας άρεσε το φαγητό αλλά και η εξυπηρέτηση από το προσωπικό μας.
Ελπίζουμε να σας καλωσορίσουμε ξανά στο εστιατόριο μας.

Η Διεύθυνση

Ιταλικό εστιατόριο Cugini: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Μαρίνα, Νομός Χανίων
Κρήτη, Ελλάδα

Πλατανιάς, Νομός Χανίων
Πλατανιάς, Νομός Χανίων

Ιταλικό εστιατόριο Cugini: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2024 Tripadvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.

Αυτή είναι η έκδοση του ιστότοπού μας που απευθύνεται σε όσους ομιλούν και βρίσκονται εδώ: . Αν είστε κάτοικος άλλης χώρας ή περιοχής, επιλέξτε την κατάλληλη έκδοση του Tripadvisor για τη χώρα σας στο αναπτυσσόμενο μενού.