“Καλό φαγητό,χρειάζεται βελτιώσεις ”

Ιταλικό εστιατόριο Cugini
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλά ζυμαρικά, πολλές επιλογές, δημιουργικά πιάτα, μέτρια πίτσα, υψηλές τιμές σε σχέση με την ποιότητα.

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Ο/η MARIKA_HOTEL, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ιταλικό εστιατόριο Cugini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ επισκέπτη,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επισκεφθήκατε το εστιατόριό μας και χαιρόμαστε που είχατε την ευκαιρία να δοκιμάσετε το υπέροχο μενού μας.

Ανυπομονούμε να σας υποδεχτούμε και πάλι στο Cugini!

Τις καλύτερες ευχές,
Η διοίκηση

Η κριτική γράφτηκε 5 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το μαγαζί δεν έχει κάτι που να δικαιολογεί τις τιμές του. Η πίτσα που ζήτησα (μαργαρίτα με buffala) δεν είχε το σωστό τυρί πάνω. Αν θέλουν απλά να πιάσουν τουρίστες και όχι κόσμο που ζητάει ιταλικό φαγητό τότε οκ.

Ευχαριστούμε, Kostas A
Ο/η MARIKA_HOTEL, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ιταλικό εστιατόριο Cugini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 9 Αυγούστου 2017

Αγαπητέ Kostas,

Σας ευχαριστούμε που επισκεφτήκατε το εστιατόριο μας και επίσης για τον χρόνο που αφιερώσατε για να μας βαθμολογήσετε στο TripAdvisor.

Λυπούμαστε πραγματικά που δεν εκπληρώθηκαν οι προσδοκίες σας και θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι βρισκόμαστε σε συνεχή προσπάθεια να ικανοποιήσουμε όλους τους πελάτες μας και σε αυτόν τον στόχο μας βοηθάνε τα πολύτιμα σχόλια σας.

Παρόλα αυτά θα χαιρόμασταν να σας καλωσορίσουμε ξανά στο εστιατόριο μας και να σας πείσουμε για την αποφασιστικότητα μας να προσφέρουμε μια εξαιρετική εμπειρία για όλους τους επισκέπτες μας.

Η Διοίκηση

Η κριτική γράφτηκε 2 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ απλό κ φτωχό μαγαζί!!το φαγητο τίποτα το ιδιαίτερο υπάρχουν αλλα πολυ καλυτερα εστιατόρια να πάτε για φαγητο!!το μονο καλο που βρήκα ηταν το προσωπικό που ηταν πολυ φιλικό κ εξυπηρετικό!!

Ευχαριστούμε, Αντώνης Κ
Ο/η MARIKA_HOTEL, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ιταλικό εστιατόριο Cugini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 5 Οκτωβρίου 2016

Αγαπητέ κ. Αντώνη,

Σας ευχαριστούμε πολύ για το χρόνο που αφιερώσατε να καταγράψετε την εμπειρία σας στο Cugini the Italian Restaurant.

Λυπούμαστε που δεν ανταποκρίθηκαν οι προσδοκίες σας κατά την επίσκεψή σας όσον αφορά το μενού μας, παρόλα αυτά ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια για την φιλόξενη ομάδα μας.

Ελπίζουμε να ξαναδώσετε μια ευκαιρία στην κουζίνα μας, καθώς είμαστε σε συνεχή προσπάθεια βελτίωσης και τα σχόλιά σας μας βοηθούν στην επίτευξη των στόχων μας.

Με θερμούς χαιρετισμούς,

Η κριτική γράφτηκε 18 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέφθηκα πρόσφατα το εστιατόριο cugini με την παρεα μ, δοκιμασαμε αρκετα πιατα κ φυσικα ΠΙΤΣΑ, απίστευτη ζυμη και υλικα 1ης ποιότητας. Δοκιμάστε πιτσα καρμποναρα ανεπιφύλακτα.

Ευχαριστούμε, Xristina K
Ο/η MARIKA_HOTEL, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ιταλικό εστιατόριο Cugini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 22 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητή Xristina,

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια όσον αφορά την επίσκεψή σας στο Cugini the Italian Restaurant και χαιρόμαστε ιδιαίτερα για την συνολική εμπειρία σας. Αυτό μας δίνει την ώθηση ώστε να συνεχίσουμε να ανταποκρινόμαστε όσο καλύτερα γίνεται στις προσδοκίες σας.

Θα είναι τιμή και χαρά μας να σας καλωσορίσουμε σύντομα και πάλι.

Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ποσο χαίρομαι οταν σε τοσο τουριστικα μέρη υπάρχουν εστιατόρια που σε σέβονται σαν να εισαι μόνιμος πελάτης. Το φαγητο πολυ νόστιμο, οι τιμές εντελώς λογικές, το περιβαλλον ευχάριστο και το σέρβις σκλαβωτικο!!! Με λίγα λογια αν μένετε στον πλατάνια αξίζει να φάτε εδω!

Ευχαριστούμε, ginatheo
Ο/η MARIKA_HOTEL, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Ιταλικό εστιατόριο Cugini, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Σεπτεμβρίου 2016

Αγαπητέ κύριε/α,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για τα ευγενικά σας σχόλια και πραγματικά χαιρόμαστε για την ωραία εμπειρία που ζήσατε στο Cugini the Italian Restaurant.
Είναι μεγάλη τιμή για εμάς που αναγνωρίζετε την ποιότητα του εστιατορίου μας τόσο στο κομμάτι της κουζίνας, η οποία χρησιμοποιεί μόνο φρέσκα και τοπικά συστατικά για την δημιουργία των νόστιμων πιάτων, όσο και για για το υπέροχο και εξαιρετικά φιλικό προσωπικό μας, που είναι πάντα πρόθυμο για την άριστη εξυπηρέτησή σας.

Θα χαρούμε πολύ να σας υποδεχτούμε και πάλι στο εστιατόριο μας την επόμενη φορά που θα επισκεφτείτε τον Πλατανιά!

Η Διαχείριση

Ιταλικό εστιατόριο Cugini: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αγία Μαρίνα, Νομός Χανίων

Ιταλικό εστιατόριο Cugini: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!