Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 04/10/22
Travelocity74 $
Agoda.com96 $
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020

ΑmagingΦανταστικό!
Ενα ξενοδοχειακό συγκρότημα που λάμπει σαν στολίδι στην κορυφή του χωριού Πισκοπιανό της Χερσσονήσου φτιαγμένο με πολύ μεράκι!
Η Θέα στην θάλασσα και στο βουνό μαγική!
Είχα την τύχη να το επισκεφτώ και ευχαριστώ απ την καρδιά μου τους ιδιοκτήτες του για την υπέροχη φιλοξενία, μου προσέφεραν ενα υπέροχο δωμάτιο που έλαμπε απο καθαριότητα Θέα και αισθητική ομορφιά,πανέμορφα λουλούδια και φυτά πεντακάθαρη πισίνα και ο καφές που μου προσέφεραν κι αυτός "μερακλίδικος"!♡

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, Panagathon
Η κριτική έγινε: 26 Νοεμβρίου 2014

Ενα πολυ ομορφο ξενοδοχειο στο μικρο παραδοσιακο χωριο, Πισκοπιανο, στην <<κορφη>> της Χερσονησου!Δε χορταινεις να θαυμαζεις τη μαγευτικη θεα, το απεραντο γαλαζιο της θαλασσας και ολη τη Χερσονησο οπως φαινεται! Δεν αρκει μοναχα αυτο, το σημαντικοτερο ηταν η εξυπηρετηση του προσωπικου καθ ολη τη διαρκεια της διαμονης μας, η ευγενεια τους ομως και η φιλικοτητα που εδειχναν, παντα προθυμοι να μας βοηθησουν, να μας προτεινουν διαφορα μερη για επισκεψη! Οσον αφορα το δωματιο στο οποιο μειναμε,ηταν μεγαλο κ ως εκ τουτου ευρυχωρο,με ξεχωριστο υπνοδωματιο,κουζινουλα με τα απολυτως απαραιτητα, με ενα ωραιο μπαλκονακι με θεα τη θαλασσα κ την ολη περιοχη!θα σας προτεινα ανεπιφυλακτα να επισκεφτειτε το συγκεκριμενο ξενοδοχειο και θα μεινετε ευχαριστημενοι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2014
Ευχαριστούμε, loukia e
Η κριτική έγινε: 23 Δεκεμβρίου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2019

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019