Η κριτική γράφτηκε 13 Δεκεμβρίου 2017

Τέλειος προορισμός σε καταπληκτικό μέρος. Τα δωμάτια είναι μεγάλα και ευρύχωρα, καθαρά. Ο κ.Γιώργος ο σεφ, πάντα πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει και να μας φτιάξει ότι του ζητήσαμε. Η τοποθεσία που είναι κτισμένο το συγκρότημα είναι τέλεια. Αν έχετε και όρεξη για εκδρομές, τα μονοπάτια και τα ποδήλατα σας περιμένουν.

• Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, FILIPPOS K
Ο/η omaliavillage, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Omalia Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 14 Δεκεμβρίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την καλή σας κριτική και για τον χρόνο που αφιερώσατε να γράψετε πολύ καλά σχόλια για τον ξενώνα μας.. Προσπαθούμε συνεχώς να αναβαθμίζουμε τις παρεχόμενες υπηρεσίες μας.
Χαιρόμαστε που σας άρεσε το φαγητό και οι υπηρεσίες που προσφέρουμε. Οι εναλλαγές του τοπίου στα Κρυονέρια κάνει την κάθε εποχή του χρόνου ενδιαφέρουσα και είμαστε σίγουροι ότι θα σας αρέσουν. Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σε επόμενη εξόρμηση στην φύση.

Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2017

Για να φτασεις θα κουραστεις απο τις πολλες στροφες & πρεπει η να μην εχεις παιδια που ζαλιζονται η αρκετη υπομονη.Το τοπιο βεβαια για να φτασιες ειναι υπεροχο μεσα στα πλατανια,στις καστανιες & στα ελατα,οπως & το ξενοδοχειο εχει μια ωραια θεα στην πλαγια με τα ελατα την οποια μπορεις να απολαυσεις,πινοντας τον καφε σου η κανοντας μπανιο στην πισινα εστω & μικρουλα!!Το προσωπικο ευγενεστατο ετοιμο να μας εξυπηρετηση σε οτι χρειαζομαστε.Τα δωματια εχουν τα παντα για να ετοιμασεις μονος σου πρωινο η γευμα.Τα σπιτακια ειναι δυοροφα & να ελπιζεις να μενεις πανω γιατι παντα υπαρχουν αυτοι που αδιαφορουν για τους αποκατω,επισης λιγο μακρυα απο την πισινα γιατι το βραδυ καθονται μερικοι & πιανουν την κουβεντα.....!!!Το πρωινο τιποτα το ιδιαιτερο η κουζινα του στο βραδυνο μας καλη εως αρκετα καλη.Γενικα θα το συνιστουσα & θα ξαναπηγενα!ΝΑ ΕΧΕΤΑΙ ΚΑΥΣΙΜΑ ΑΜΑ ΠΑΤΕ ΓΙΑΤΙ ΒΕΝΖΙΝΑΔΙΚΟ ΔΕΝ...!!!!!

Διαμονή: Αύγουστος 2017
2  Ευχαριστούμε, george t
Ο/η omaliavillage, Ιδιοκτήτης του Omalia Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Οκτωβρίου 2017

Για τις στροφές έχετε δίκιο … αλλά ελληνικά βουνά χωρίς στροφές μάλλον δεν γίνεται. Πιστεύουμε όμως ότι όταν φτάσατε το τοπίο θα σας έκανε να ξεχάσετε τις στροφές. Για την μη ύπαρξη βενζινάδικου και εδώ έχετε δίκιο αλλά έχουμε φροντίσει να έχουμε πάντα βενζίνη για τους πελάτες μας. Για μας είναι προτεραιότητα η ευχάριστη και ανέμελη παραμονή των πελατών μας και για αυτό τον λόγο έχουμε απόθεμα σε καύσιμα για να μπορούν οι φιλοξενούμενοί μας να περιηγηθούν στην περιοχή χωρίς το άγχος των καυσίμων. Θα είναι χαρά μας να σας ξανά δούμε στο όμορφο γραφικό χωριό μας Κρυονέρια Ορεινής Ναυπακτίας.

Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουλίου 2017

Στην ορεινή Ναυπακτία , ένα χωριό βρίσκεται μέσα στο χωριό Κρυονέρια. Πετρόκτιστα καταλύματα, φτιαγμένα με μεράκι, φροντισμένα καθαρά με όλα τα comfort . Ανεξάρτητες κατοικίες για οικογένειες , φίλους, παρέες. Το συγκρότημα διαθέτει πισίνα, playroom, γυμναστήριο. Έχει σεφ που προτείνει μαγειρευτά, αλλά και της ώρας και τη δυνατότητα αν κάποιος έχει προμηθευτεί τα δικά του τρόφιμα από την πόλη, να μαγειρέψει στο δικό του χώρο και να ανεξαρτητοποιηθεί. Τα σπίτια διαθέτουν αναλυτικό ενημερωτικό οδηγό για περπάτημα και επίσκεψη στα αξιοθέατα της περιοχής. Ένα χωριό για όλες τις εποχές και όλες τις ηλικίες.

Συμβουλή: Επιλέξτε σπίτια με θέα το βουνό με τα έλατα
  • Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, PanagiotopoulouE1
Ο/η omaliavillage, Ιδιοκτήτης του Omalia Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 27 Ιουλίου 2017

Χαιρόμαστε που σας άρεσε το φαγητό και οι υπηρεσίες που προσφέρουμε. Οι εναλλαγές του τοπίου στα Κρυονέρια κάνει την κάθε εποχή του χρόνου ενδιαφέρουσα και είμαστε σίγουροι ότι θα σας αρέσουν. Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας σε επόμενη εξόρμησή σας στην φύση.

Η κριτική γράφτηκε 18 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό κατάλυμα, τα δωμάτια είναι μεγάλα και ευρύχωρα, καθαρά, τα πάντα είναι φροντισμένα με τη παραμικρή λεπτομέρεια. Ο κ. Δημήτρης ο ιδιοκτήτης, παρά πολύ φιλόξενος και ζεστός, ο δε κ. Γιώργος ο σεφ, πάντα πρόθυμος να μας εξυπηρετήσει και να μας φτιάξει ότι του ζητήσαμε.
Η τοποθεσία που είναι κτισμένο το συγκρότημα είναι απλά μαγική. Πιστεύω ότι και το πιο παράξενο ταξιδιώτη θα τον ικανοποιήσει. Το μόνο αρνητικό είναι ότι στα δωμάτια το wifi δεν πιάνει.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα !!!!

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Michalis M
Ο/η omaliavillage, Ιδιοκτήτης του Omalia Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Απριλίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την πολύ καλή σας κριτική. Προσπαθούμε συνεχώς να αναβαθμίζουμε τις παρεχόμενες υπηρεσίες μας.
Σας ευχαριστούμε πολύ για τον χρόνο που αφιερώσατε για να γράψετε πολύ καλά σχόλια για τον ξενώνα μας. Χαιρόμαστε που σας άρεσε το φαγητό και οι υπηρεσίες που προσφέρουμε. Οι εναλλαγές του τοπίου των Κρυονερίων κάθε εποχή του χρόνου είμαστε σίγουροι ότι θα σας αρέσουν. Θα χαρούμε να σας έχουμε και πάλι κοντά μας και μιαν άλλη εποχή.

Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται σε πολύ όμορφη τοποθεσία. Είναι φτιαγμένο με γούστο.Τα σπιτάκια είναι πεντακάθαρα,ευρύχωρα, με τζάκι και όλες τις ανέσεις σε λογική τιμή.
Η τοποθεσία είναι όμως απομακρυσμένη,μακριά από εστιατόρια,φαρμακεία,παντοπωλεία και βενζινάδικα οπότε πρέπει να έχει πάρει κανείς τα μέτρα του.Το χωριό όπου βρίσκεται είναι όμορφο αλλά έρημο,δεν υπάρχει κάτι να κάνει κανείς.
Το πρωινό μπορεί να βελτιωθεί.Ο επισκέπτης που έρχεται από μια πόλη σε χωριό εκτιμά ένα φρέσκο χυμό,για παράδειγμα.
Η γύρω περιοχή είναι υπέροχη με όμορφα μέρη για περπάτημα!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
4  Ευχαριστούμε, Maria B
Ο/η omaliavillage, Υπεύθυνος Δημοσίων Σχέσεων του Omalia Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 3 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε για την πολύ καλή σας κριτική. Χαιρόμαστε που μείνατε ευχαριστημένος από τις εγκαταστάσεις μας. Τα Κρυονέρια το καλοκαίρι «σφύζουν» από ζωή το καλοκαίρι. Οι δυο πολιτιστικοί σύλλογοι του χωριού διοργανώνουν σχεδόν κάθε μέρα πληθώρα δραστηριοτήτων. Είμαστε σίγουροι ότι θα μείνετε ικανοποιημένος. Σας περιμένουμε.