Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2016

επισκευθήκαμε το Οασις με φιλους για ενα σαββατοκύριακο. Ηρεμία καθαριοτητα εξαιρετικο πρωινο, ποιοτικα φτιαγμένο. Εξαιρετη τοποθεσια ευγενικώτατοι ιδιοκτήτες.
Δίπλα στην παραλία της Χιλιαδούς σε ενα καταπρασινο χώρο για απολυτη ποιοτική ξεκούραση. Συγχαρητήρια στους ιδιοκτήτες και στο προσωπικο.

• Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, gtsouris
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016

Επιλεξαμε να κανουμε τις διακοπές μας για τρίτη χρονιά σε αυτό το ξενοδοχείο γιατί εδώ βρίσκουμε την ηρεμία μας.
Ψαχνοντας πριν τρια χρόνια για ξενοδοχειο μετά ή γύρω από Πάτρα και Ρίο κανείς δεν δεχόταν το σκυλάκι μας που είναι μεγεθος γάτας και ήρεμο.
Μεχρι που καποιος φίλος απο το Μοναστηράκι Ναυπάκτου μας ειπε για το ΟΑΣΗΣ
Φανταστικό ξενοδοχείο απλο πεντακάθαρο με διαμερισματα για αυτους που εχουν παιδια και θελουν να μαγειρεύουν. Ο ιδιοκτητης (Γερμανός) με ευχαρίστηση καλωσωρισε το σκυλι μας . Γενικά ο ανθρωπος ειναι αλλης νοοτροπίας και αντίληψης και φυσικά ευγενιας.
Παροχες. Εξαιρετικό πρωινό καλύτερο απο το σπίτι μας που λεει ο λόγος. Ποικιλία τυριών αλλαντικών μαρμελάδες κρουασάν ομελέτες φρεσκο χυμο και φρουτα και οτι αλλο μπορει να φανταστει κανείς. Σερβις αψογο
Πισίνα μια χαρά για παιδιά και μεγάλους και με ντουσιερα!!
Θαλασσα δυο βηματα απο το ξενοδοχείο και με δωρεαν ξαπλωστρες εναντι ενός καφέ. Μαγαζιά για φαγητό ?? Πολλα και καλά με φρεσκότατο ψαρι και μαγειρευτά
Η τιμή του ξενοδοχείου ειναι χαμηλή σε σχεση με αυτα που προσφέρει.
Το συνιστώ σε όσους θελουν πραγματική ξεκουραση. Και μη ξεχναμε η Ναυπακτος είναι μόνο ενα τεταρτο μακρυά για βραδυνό ποτάκι.
Το μόνο κακό οτι το μαθαίνουν πολλοι και θα εχουμε προβλημα!!

Συμβουλή: ολα τα δωματια ειναι σουπερ
  • Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, nora k
Η κριτική έγινε: 5 Μαΐου 2016

Ένα ξενοδοχείο στο οποίο πραγματικά μπορεί κανείς να ξεκουραστεί και να απολαύσει τις διακοπές του. Πεντακάθαρο με καταπληκτικό πρωινό!!! Ο περιβάλλον χώρος είναι εξαιρετικός και τα δωμάτιο ευρύχωρα με όλες τις ανέσεις.

Σας ευχαριστούμε, θα ξαναέρθουμε σίγουρα.

• Διαμονή: Μάιος 2016, ταξίδι με οικογένεια
3  Ευχαριστούμε, Λεωνιδας Α
Η κριτική έγινε: 29 Ιουλίου 2013

Είναι ένα νέο ξενοδοχείο που παρά τα μικροπροβλήματα που έχει, όπως η έλλειψη ντουζιέρας στην πισίνα, το ότι το πρωινό δεν είναι μέρος της τιμής του δωματίου (και θα έπρεπε δεδομένου ότι δεν είναι value for money), τα κρουασάν ήταν μπαγιάτικα, κ.α. μείναμε αρκετά ευχαριστημένοι. Τα δωμάτια είναι ευρύχωρα και έχουν όλες τις επιθυμητές παροχές. Είναι ήσυχο και καθαρό. Η τοποθεσία του ξενοδοχείου είναι αρκετά κοντά στην παραλία αλλά από τα δωμάτια δεν υπάρχει θέα θάλασσα. Ο ξενοδόχος όμως ήταν αυτός που κέρδισε τις εντυπώσεις μας. Είναι πολύ φιλικός, εξυπηρετικός και κάνει μια εξαιρετική προσπάθεια να ικανοποιήσει όλες τις απαιτήσεις. Τους ευχόμαστε καλή επιτυχία και ελπίζουμε να κάνουν κάποιες βελτιώσει γιατί πράγματι αξίζει η προσπάθεια τους.

• Διαμονή: Ιούλιος 2013, ταξίδι με φίλους
6  Ευχαριστούμε, vanessapAthens