Η κριτική έγινε: 29 Οκτωβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσια, πεντακάθαρο, όμορφα δωμάτια και ευγενικοτατο προσωπικό. Ίσως το καλύτερο στην περιοχή. Μπραβο για την εξαιρετική δουλειά και το μεράκι που έχετε δείξει. Άριστοι επαγγελματίες. Αν ξανα έρθουμε θα το επιλέξουμε χωρίς δεύτερη σκέψη!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, joko-84
Ο/η arxontiko p, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Αρχοντικό της Πέπως, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 31 Οκτωβρίου 2016

Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια. Με μεγάλη μας χαρά θα σας περιποιηθούμε και στο μέλλον.

Η κριτική έγινε: 13 Οκτωβρίου 2016

Ένα ξενοδοχείο για όσους εκτιμούν τις μικρές στιγμές χαράς στη ζωή το άθροισμα των οποίων αφήνει τη γενική αίσθηση που συνηθίζουμε να αποκαλούμε ευτυχία. Σε ιδιαίτερα βολικό σημείο στο κέντρο της πόλης, καθαρό, με ευγενικούς ανθρώπους οι οποίοι όχι μόνο ήταν πρόθυμοι και όντως ικανοποίησαν κάθε ανάγκη μας, αλλά διέθεταν εκείνη την ποιότητα του ανθρώπου που μόλις γνώρισες κι όμως νιώθεις άνετα να ανταλλάξεις μερικές σκέψεις μαζί του. Καθώς πρόκειται για το κτίριο ενός παλαιού αρχοντικού, οι χώροι του δίκλινου δωματίου μας περιορισμένοι, αλλά 'χώρεσαν άνετα' εμάς τους δύο και τον πεντάχρονο γιο μας. Στο πρωινό τίποτα δεν ήταν αφημένο στην τύχη... όλα ήταν όχι μόνο προσεχτικά διαλεγμένα, ώστε να καλύπτουν τις ανάγκες χωρίς υπερβολές, αλλά και με τέτοιο τρόπο προσφερόμενα ο οποίος μαρτυρά ότι οι άνθρωποι με την ευθύνη για τη λειτουργία του ξενοδοχείου όχι μόνο γούστο διαθέτουν, αλλά και μεράκι για αυτό που κάνουν. Σας ευχαριστούμε πολύ για όλα!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2016
Ευχαριστούμε, GeorgeKonto

Σχόλια όπως το δικό σας. μας δίνουμε τη δύναμη να συνεχίζουμε με ακόμη μεγαλύτερο κέφι, υπευθυνότητα αλλά και ζεστασιά.
Εκ μέρους όλων των συναδέλφων, ένα μεγάλο "ευχαριστώ".

Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι εκπληκτικό, ο ορισμός του ρομαντισμου, τα δωμάτια έχουν τα ονόματα των εγγονων της ιδιοκτήτριας του αρχοντικου, είναι ατμοσφαιρικό και λάτρεψα το κρεβάτι!!!!! Το πρωινό υπερπληρες και με τοπικά προϊόντα και το προσωπικό υπερεξυπηρετικο! Συνιστάται ανεπιφύλακτα για 2ημερη εξόρμηση!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2015
Ευχαριστούμε, Clio_Stafylaki
Ο/η arxontiko p, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Αρχοντικό της Πέπως, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 19 Σεπτεμβρίου 2016

Ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια. Ευχόμαστε να σας ξαναδούμε σύντομα.

Η κριτική έγινε: 15 Αυγούστου 2016

Πανέμορφο,καθαρο,σχετικα ανετο,με καλό κλιματισμο,ωραία τοποθεσια κοντα στα μαγαζια αλλα...χωρις μπαλκονι,χωρις μια απλώστρα να κρεμασω τα μαγιο,χωρις σιτες,χωρις ζεστο νερο...Πρεπει να γινει λιγο πιο λειτουργικο το δωματιο.Το πρωινο καλουτσικο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, vasoubi

Ευχαριστούμε για τα σχόλιά σας. Θα θέλαμε να διευκρινίσουμε ότι όλα τα δωμάτιά μας έχουν σίτες, τα μαγιό & τις πετσέτες τους οι πελάτες μας μπορούν να τα κρεμάνε σε απλώστρα που υπάρχει γι' αυτό το λόγο στην αυλή μας και φυσικά έχουμε ζεστό νερό. Είναι κρίμα που δεν μας αναφέρατε τους προβληματισμούς σας διότι με την καθοδήγησή μας, θα είχατε απολαύσει περισσότερο την παραμονή σας.

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2016

Πανέμορφο καθαρό με απλά τέλειο πρωινό και εξυπηρέτηση μόνο μείον η έλλειψη κοντινού παρκαρίσματος και στο τετράκλινο στην σοφίτα όχι μπαλκόνι θα το πρότεινα ειδικά για χειμώνα! Ζεστό πεντακάθαρο και πάνω από όλα φιλόξενο!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Οχι σοφίτα δεν έχει μπαλκόνι!
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
Ευχαριστούμε, Dimitris C

Ευχαριστούμε θερμά για την προτίμησή σας. Σας περιμένουμε και το χειμώνα.