Αρχοντικό της Πέπως(Ναύπακτος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Υπηρεσία δωματίου
Apollo Beach Hotel(Ναύπακτος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Nafs Hotel(Ναύπακτος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Hotel Oasis(Ναύπακτος)
  • Δωρεάν στάθμευση
Ξενώνας Δρυάδες(Ναύπακτος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν στάθμευση
Spitakia Ifigenias(Ναύπακτος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Omalia Village(Ναύπακτος)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
ΝΑΥΠΑΚΤΟΣ(Ναύπακτος)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Εστιατόριο
Ilion Hotel(Ναύπακτος)
TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2018

Στο κεντρο της πολης . Οι ιδιοκτητες εχουν ανακαινισει ενα παλιο κτηριο με μοντερνα στοιχεια και εξυπνες κατασκευαστικά λυσεις.Το αποτελεσμα ειναι ζεστο και φιλικο στον επισκεπτη.Το παρκινγ στους γυρω δρομους ειναι ευκολο και η προσβαση στο κεντρο της πολης σε δυο λεπτα με τα ποδια.Πολυ φιλικο και εξυπηρετικο προσωπικο.Πολυ προσεγμενο το πρωινο.

Συμβουλή: Διαθετει 12 θεματικα δωματια με το καθενα να εχει δικη του φυσιογνωμια.
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, StavrosSou
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2017

Στο συγκεκριμένο ξενοδοχείο μείναμε μόλις μια νύχτα αλλά το σίγουρο είναι ότι θα επιστρέψουμε μια που και αυτό αλλά και η πόλη της Ναύπακτου μας ενθουσίασαν. Όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου είναι προσεγμένοι και πολύ όμορφα διακοσμημένοι, τόσο τα δωμάτια όσο και οι υπόλοιποι χώροι του (υποδοχής, πρωινού κλπ.). Το προσωπικό ήταν ευγενέστατο, φιλικό και πολύ εξυπηρετικό και μας έκανε να αισθανθούμε πολύ άνετα κατά τη διαμονή μας.

Συμβουλή: Όλα τα δωμάτια είναι θεματικά - η επιλογή μου είναι το δωματίο 304 λογο της θέας του προς το κάστρο της Ναυπάκτου.
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, Konstantinos P
Η κριτική γράφτηκε 14 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Επιλέξαμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για τις ολιγοήμερες διακοπές μας στη ναυπακτο. Το θεματικό ξενοδοχείο ήταν πραγματικά φανταστικό. Πολύ ευγενικό και φιλικό προσωπικό.. πολύ καλό πρωινό. Σίγουρα θα ξαναπάμε

Διαμονή: Νοέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, irenedeli
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιουλίου 2017

Πολύ καλό και μοντέρνα η διακόσμηση του.Τα δωμάτια άνετα όπως και το μπάνιο.Σε κεντρικότατο σημείο χωρίς θέα όμως.
Το πρωσωπικό ευγενέστατο και ο χώρος του πρωινού εκλεκτός.Ανετα θα το χαρακτήριζα τέλειο αλλά του λείπει ο περιβάλλον χωρος και η εξωτερική δομή του κτηρίου.

Συμβουλή: Νομίζω ολα είναι ίδια.
  • Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, savvas p
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο !!τελειο για ζευγαρι που θελει να απολαυσει ενα ομορφο ,καθαρο δωματιο !!τελεια εξυπηρετηση .αξιζε τα χρηματα !!καλο πρωινο ,μεγαλο καθαρο μπανιο !!η διακοσμηση πολυ καλη και η ιδιοκτητρια πολυ φιλοξενη !!!

Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, vaskv5280