Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2020

Εξαιρετική τοποθεσία, 1 λεπτό από τη θάλασσα, καθαρό δωμάτιο, εξαιρετική φιλοξενία. Πήγαμε για 3 μέρες και δε χρειάστηκε να ψωνίσουμε τίποτα καθώς το δωμάτιο περιείχε ΤΑ ΠΑΝΤΑ (από νερό μέχρι αυγά!). Θα τα πούμε και του χρόνου σίγουρα! Ευχαριστούμε για όλα!

Ευχαριστούμε, T3r3s4
Ο/η Galinios Ormos Syros, Ιδιοκτήτης του Peaceful Bay, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 8 Αυγούστου 2020

Σας ευχαριστούμε πολύ. Σας περιμένουμε!!!

Η κριτική έγινε: 2 Αυγούστου 2020

Το κατάλυμα είναι πολύ προνομιούχο σε τοποθεσία!!! Η θέα είναι υπέροχη,μόνο που κάθεσαι στη βεραντα χαλαρώνεις. Η καθαριότητα και τα υγειονομικά πρωτόκολλα που τηρούνται μας έκαναν να νιώθουμε ασφάλεια. Οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό μας έκαναν να νιώσουμε σαν το σπίτι μας, πάντα με το χαμόγελο και με άψογη εξυπηρέτηση. Μέσα στα δωμάτια υπήρχαν σε πολύ χαμηλές τιμές προϊόντα για να φτιάξουμε το δικό μας πρωινό αλλά και είδη σνακ,ποτών και αναψυκτικών. Σας ευχαριστούμε. Τα λέμε του χρόνου!!!

Ευχαριστούμε, _L4165CB

Ευχαριστούμε πολύ!!!

Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2020

Εντυπωσιακή και πρωτότυπη λεπτομέρεια το γεμάτο ψυγείο και ράφι τροφίμων. Τα προϊόντα ανανεωνόντουσαν καθημερινά και διατίθεντο σε τιμές σούπερ μάρκετ. Ηταν πολύ σημαντικό για εμάς να αποφύγουμε τον συνωστισμό για την αγορά των βασικών τροφίμων αυτό το καλοκαίρι, που όλοι αποφεύγουμε τους κλειστούς χώρους, αλλά και να μην χάνουμε χρόνο από την ξεκούραση ή την διασκέδασή μας. Τόσο η υπεύθυνη για την διαχείριση των διαμερισμάτων όσο και η υπεύθυνη για την καθαριότητά τους είναι ευγενέστατες και άψογες επαγγελματίες. Αυτό το δύσκολο καλοκαίρι, η αυστηρή τήρηση και των υγειονομικών πρωτοκόλλων μας έκανε να αισθανθούμε ασφαλείς και να απολαύσουμε την παραμονή μας.

Ευχαριστούμε, GrigorisB6

Ευχαριστούμε για τον χρόνο σας και για την κριτική σας. Σας περιμένουμε πάλι του χρόνου!!!

Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2015

Τα δωμάτια έχουν το τεράστιο πλεονέκτημα της καταπληκτικής θέας στο Αιγαίο από τη βεράντα τους. Αν και δίχωρα τα δωμάτια είναι στενάχωρα για 4 άτομα που δεν είναι μικρά παιδιά. Η επίπλωση είναι παλαιού τύπου, αλλά ο εξοπλισμός της κουζίνας άρτιος. Οι ιδιοκτήτες ευγενικοί και εξυπηρετικοί με σωστή υπηρεσία καθαριότητας. Τιμή ικανοποιητική με το δεδομένο της full season period για τη Σύρο.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Το δωμάτιο Α1 έχει θόρυβο από το δρόμο, ενώ δεν ισχύει τόσο για τα υπόλοιπα.
Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
Ευχαριστούμε, gitapa70