Travelocity
eDreams
Orbitz.com
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2019

Υπέροχο δωμάτια σε εξαιρετική τοποθεσία στο Μ. Γυαλό. ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΟ, με σχεδόν καθημερινή αλλαγή σεντονιών. Η εξυπηρέτηση και η επαφή με τους ιδιοκτήτες καταπληκτική! Σαν παρότρυνση και μόνο να εμπλουτιστεί λίγο ο πρωινός μπουφές. Συνίσταται ανεπιφύλακτα

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, KJames_07
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άνετο δωμάτιο , καθαρό , & με όλα τα απαραίτητα. Ωραίος κήπος για το πρωινό & το προσωπικό πολύ συνεργασιμο με τον σκύλο που είχαμε μαζί. Ο Γιάννης μας έδωσε πολύτιμες πληροφορίες για το που θα πάμε τι θα βρούμε & τι να δούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, _M5586UU
Η κριτική έγινε: 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οι ιδιοκτητες ειναι νεα παιδια,γεματα ευγενια που σε κερδιζουν.Καθαριοτητα καθε μερα.Το δε πρωινο σε καλυπτει πληρως:illy cafe, lupark βουτυρακια καθως και bon mamma μαρμελαδα.Απορω με καποιες κριτικες...Αν θα ξαναπηγαινα;ασφαλως.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, giorgowc
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μειναμε για 12 μερες σ ενα πεντακαθαρο δωματιο,διακοσμημενο με νεοκλασικα επιπλα,παροχες πρωινου πολυ καλες με προιοντα τοπικα κ πληρωντας τους κανονες υγιεινης.
Ο Γιαννης Κ η Ελινα παντα με το χαμογελο να μας εξυπηρετησουν-παρεχουν το οτιδηποτε!
Ο Επαγγελματισμος κ ταυτοχρονα η ανθρωπια κ το μερακι τους αναγαγουν τη φιλοξενεια τους σε αλλο επιπεδο κ σε κανουν να νιωθεις σαν το σπιτι σου.
Ωραια πινελια η χαλαρη μουσικη υποκρουση στην κοινοχρηστη αυλη που προσδιδει μια ευχαριστη ατμοσφαιρα τις βραδυνες ωρες...
Υπεροχη επιλογη !!⛱⛱⛱⛱⛱

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Evi V
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν πρωτη φορά που ήρθαμε στην Σύρο!!
Το δωμάτιο ήταν πολύ όμορφο και πεντακαρο! Πραγματικά πεντακάθαρα όλα! Τα παιδιά Γιάννης και Ελινα είναι πολύ εξυπηρετικοι !! Το ξενοδοχείο είναι πολύ κοντά στην παραλία του μεγα γυαλού η οποία κατά την άποψή μου είναι η καλύτερη του νησιού! Συγχαρητήρια! Μείναμε πολύ ευχαριστιμενοι!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Στελλα Ρ