Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
StayForLong
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική τοποθεσία με αμφιθεατρική θέα θάλασσα και εκεί δεσπόζει το μαγευτικό κάστρο του Αιγίου όπου απολαμβάνεις τη μοναδική φιλοξενία της Χριστίνας με το υπέροχο πρωινό της και την υψηλής αισθητικής διακόσμησης όπου παντρεύει αριστοτεχνικά το οργανικό νησιώτικο στυλ με την πολυτέλεια.Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
1  Ευχαριστούμε, afroditea210
Η κριτική έγινε: 26 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική φιλοξενία, κάτι σαν να λέμε φιλοξενία στο σπίτι της μαμάς ! Ξυπνάς το πρωί και το πρωινό σε περιμένει στο μαγευτικό σαλόνι του λόμπι που μοιάζει σαν να είσαι σε ένα φανταστικό σπίτι . Παίρνεις το πρωινό σου μπροστά στην απίστευτη θέα που σε προδιαθέτει να ανακαλύψεις το νησί !! Πανέμορφα δωμάτια πεντακάθαρα, μέρος που πραγματικά μπορείς να ηρεμήσεις. Μείναμε κατενθουσιασμένοι και φυσικά θα τα λέμε συχνά από εδώ και πέρα μιας και θα μας μείνει αξέχαστο !! Μπράβο παιδιά !!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, Dim8446
Ο/η Χριστίνα Γεωργιοπούλου, Γενικός Διευθυντής του Aegean Castle, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Ιουλίου 2020

Είναι πολύ συγκινητικό όταν άνθρωποι που δεν σε γνώριζαν ποτέ μιλούν με τόσο όμορφα λόγια... Και που αναγνωρίζουν την πραγματική φιλοξενία που έχουμε διδαχτεί από τις προηγούμενες γενιές. Σας ευχαριστούμε θερμά... Να απολαμβάνετε πάντα τις αποδράσεις σας. Από την οικογένεια του Aegean Castle

Η κριτική έγινε: 8 Ιουνίου 2020

Στην καλυτερη τοποθεσια που θα μπορουσαμε να μεινουμε στο νησι!!!Εξαιρετικη απεριοριστη θεα θαλασσα και καταπρασσινο βουνο!Εκπληκτικο ξενοδοχειο φοβερα δωματια τελειο πρωινο υπεροχοι ανθρωποι οι ιδιοκτητες και ευγενεστατο το προσωπικο!!!!Πεντακαθαρα !!Σιγουρα θα μεινουμε εδω ξανα την επομενη φορα που θα επισκεφτουμε το νησι!!!Το προτεινουμε ανεπιφυλακτα!!✔️✔️✔️

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, angelikisou
Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η εμπειρία μας στο Aegean castle ήταν αναζωογονητική και απολαυστική! Ήταν ότι χρειαζόμασταν! Το μέρος γραφικό και πολύ προσεγμένο ότι χρειάζεται κάποιος για ήσυχες διακοπές! Οι υπηρεσίες υψίστης ποιότητας, καθημερινά το πρωινό ανανεώνεται με καινούργιες γεύσεις. Τα δωμάτια πέρα από το υπέροχο πριβέ μπαλκόνι που διέθεταν ήταν διακοσμημένα με στυλ χωρίς υπερβολές και η καθαριότητα ήταν πολύ προσεγμένη σε όλους τους χώρους! Το μπάνιο ήταν πολυ ευρύχωρο και λουξ! Η Χριστίνα πάντα πρόθυμη και διαθέσιμη να μας εξυπηρετήσει σε κάθε μας ανάγκη! Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε οποίο ζευγάρι ή ενήλικα επιθυμεί ένα μέρος με χαρακτήρα που σέβεται την ιδιωτικότητα και θέλει να περάσει ομορφες στιγμές ηρεμίας και χαλάρωσης! Σας ευχαριστούμε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Travellerx83
Ο/η Castle16966350089, Διευθυντής του Aegean Castle, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2019

Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε λίγο από τον πολύτιμο χρόνο σας,
Προκειμένου, να μοιραστείτε την εμπειρία της διαμονής σας.
Μας τιμούν ιδιαίτερα τα σχόλια σας, γιατί δίνουν την δυνατότητα σε μελλοντικούς νεόνυμφους να σχηματίσουν μια εικόνα για τον προορισμό που θα επιλέξουν... Χαιρόμαστε που εκτιμήθηκε η προσπάθεια μας - προσφορά μας σε ένα άλλο είδος τουρισμού... ως Honeymoon destination.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΣΤΕ ΚΑΘΕ ΕΥΤΥΧΙΑ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΜΑΣ.

Aegean Castle

Η κριτική έγινε: 9 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική διαμονή! Πολύ καθαρά όλα! Όλα πολύ προσεγμένα και οι ιδιοκτήτες πολύ φιλόξενοι μας κάνανε να νιώσουμε σαν το σπίτι μας. Τα πάντα προσεγμένα μέχρι και μικρές λεπτομέρειες. Το δωμάτιο υπέροχο και πολύ ατμοσφαιρικό. Η θέα φοβερή!!!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, steliosg2016
Ο/η Castle16966350089, Ιδιοκτήτης του Aegean Castle, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητέ Στέλιο, είμαστε ιδιαίτερα χαρούμενοι που μας επιλέξατε για το μήνα του μέλιτος,
αλλά πολύ περισσότερο που ικανοποιηθήκατε στο πλήρες.Σας ευχόμαστε υγεία και ευτυχία...
Από την οικογένεια του Aegean Castle!