“Μπυράκι χαλαρό!”
Κριτική για: Boheme del mar

Boheme del mar
Κουζίνες: Μεσογειακή
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή τοποθεσία καθώς είναι μπροστά στο λιμάνι αλλά το πίσω μέρος του μαγαζιού έγινε αγαπημένο μας. Ευγενέστατα όλα τα παιδιά. Πολύ καλή επιλογή για όποιον θέλει κάτι χαλαρό για το βράδυ στην Σύρο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Anni L

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2020

Ήρθαμε να πιούμε ένα κοκτέιλ και είμαστε άκρως απογοητευμένοι !!! Παρήγγειλα ένα Cosmopolitan. Εκτός του ότι η εμφάνιση ήταν αισχρή που σιχαινόσουν να το πιεις , το κυριότερο είναι ότι πραγματικά δεν πινόταν με τίποτα ! Ένιωθες σκέτο οινόπνευμα με λεμόνι ! Εξέφρασα το παράπονο μου στο σερβιτόρο , ο οποίος μου είπε ότι θα τα μεταφέρει και θα με ενημερώσει . Δεν επέστρεψε ποτέ! Χάλια κοκτέιλ , χάλια εξυπηρέτηση !

Ευχαριστούμε, 326dimitras
Η κριτική γράφτηκε 27 Οκτωβρίου 2019

Το πιο καλό μαγαζί στην Ερμούπολη για καφέ και ποτό. Πολύ ωραίο κλίμα, ωραίες μουσικές και πολύ καλές τιμές. Μια εναλλακτική πρόταση στην ομοιομορφία της παραλίας της Ερμούπολης.

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, J_Christ669
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2019

Ισως το πιο ωραιο μαγαζι στην παραλια για ποτο, νεος κοσμος, χαλαρη ατμοσφαιρα, σε κανει να νιωθεις σα στο σπιτι σου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Γιώργος Ρ
Η κριτική γράφτηκε 20 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μαγαζακι εναλλακτική μουσική, καθαρά ποτά και με κοινωνικούς ιδιοκτήτες. Διαφορετικού στυλ από τα κλασσικά μαγαζιά.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, marios_ps88

Boheme del mar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Boheme del mar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!