“Καθημερινη συνήθεια! ”
Κριτική για: Django Gelato

Django Gelato
Κουζίνες: Ιταλική
Περιγραφή: Φρέσκο χειροποίητο παγωτό μονο με φρέσκα υλικά χωρίς συντηριτικό με φρέσκο γάλα Σύρου
Η κριτική γράφτηκε 3 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Οσες μέρες μείναμε στο νησί τοσες φορές επισκεφτήκαμε τη gelatery.. Το καλυτερο παγωτο οχι μονο στο νησι αλλα και σε πολλες περιοχες της Ελλάδας. Φτιαγμενο καθημερινα απο φρεσκα υλικά και παντα διαφορετικες γεύσεις οσον αφορα τα σορμπε, εγινε λατρεία! Απογευματάκι πάντα θα δοκιμαζαμε μια καινουργια γεύση και παντα τα παιδια που το εχουν και ειναι εξυπηρετικοτατα θα μας εδιναν μια προταση για ενα νεο γευστικο συνδυασμο! Άριστα στη προσπαθεια που κανουν.. Τα αξιζει τα λεφτα του!

1  Ευχαριστούμε, tsorbicop

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Θα δηλώσω αρχικά ότι κατέβασα την εφαρμογή μόνο για να σχολιάσω αυτό το μαγαζί. Το παγωτό ήταν από τα καλύτερα που έχω φάει στη ζωή μου! Τα υλικά προσεγμένα, κορυφαίας ποιότητας και οι γεύσεις ψαγμένες και ιδιαίτερες. Πήγαμε 2 φορές και σίγουρα θα ξαναπάμε πριν φύγουμε. Ο ιδιοκτήτης ήταν πολύ εξυπηρετικός, ευγενέστατος και χαμογελαστός συνέχεια. Ένιωσα την απόλυτη ευτυχία όταν μας είπε ότι θα ανοίξει και στην Αθήνα κατάστημα.

Ευχαριστούμε, LyraScott
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο παγωτο, φιλικοτατοι και ευγενικοι ολοι!!! Νομιζω ειναι must-visit για ολους που επισκεπτονται τη Συρο!

Ευχαριστούμε, 775giannisg
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουλίου 2020

Πραγματικά ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει σε παγωτό! Φυσική γεύση, αγνά υλικά και εκπληκτικές προτάσεις συνδυασμού από το προσωπικό! Όλες οι γεύσεις είναι εκπληκτικές με κορυφαίες το φυστίκι και την κρέμα καταλάνα!

Ευχαριστούμε, DragonZog
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2020

υπεροχες γευσεις, εφαγα το καλυτερο παγωτο φυστικι!!!! η κρεμα καταλανα υπεροχη,η μαυρη σοκολατα φανταστικη μπραβο!!!!

Ευχαριστούμε, _F6197OZ

Django Gelato: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ερμούπολη, Σύρος

Ερμούπολη, Σύρος

Django Gelato: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!