“Πολύ καλή επιλογή”
Κριτική για: Στην Ιθάκη του Αή

Στην Ιθάκη του Αή
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2021

Μείναμε ευχαριστημένοι και απο την αμεση εξυπηρέτηση και απο τις νόστιμες γεύσεις. Φάγαμε ψαρονέφρι με ρύζι-πατατες και μαραθόπιτα. Την προσοχή μας τράβηξε το κουβερ το οποίο απαρτιζόταν απο ζεστό σπιτικό ψωμι και το συνόδευε μια σος απο μάραθο. Στο τέλος μας κέρασαν πορτοκαλόπιτα με παγωτό και κορμό σοκολάτας με παγωτό! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, christinabE783QS

Η κριτική γράφτηκε 13 Ιουλίου 2021

ένα καλό ψητοπωλείο με καλά και καθαρά κρέατα, γρήγορη εξυπηρέτηση, λίγο ακριβό για την κατηγορία του. μελανό σημείο οι πατάτες τηγανιτές είχαν ποτίσει πολύ λάδι

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, batmobile22
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σίγουρα από τις καλύτερες επιλογές στην Ερμούπολη. Όμορφος προσεγμένος χώρος γεμάτος φυτά, τα πιάτα τους είναι φανταστικά. Μεγάλες μερίδες και ποιοτικά υλικά σε πολύ προσιτές τιμές. Το προσωπικό ευγενέστατο, εξυπηρετικό και με το χαμόγελο στα χείλη. Ο σερβιτόρος κατά την παραγγελία μας είπε μόνος του να μην πάρουμε προς το παρόν άλλα πιάτα και ότι αυτά που παραγγείλαμε ήταν αρκετά, πράγμα που δεν συμβαίνει σε σχεδόν κανένα εστιατόριο.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, Εύα Ε
Η κριτική γράφτηκε 21 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Σε όλα άριστα
Ωραίο φαγητό, μεγάλες μερίδες, φυσιολογικές τιμές, γρήγορο σέρβις
Το προσωπικό πάντα με χαμόγελο
Και όλα αυτά σε ένα πανέμορφο σοκάκι της Ερμούπολης

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, J7610ANbillf
Ο/η ΝΙΚΟΣ ΔΕΚΑΒΑΛΑΣ, Owner του Στην Ιθάκη του Αή, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 6 Ιουλίου 2021

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια! Ελπίζουμε να σε ξαναδούμε σύντομα!

Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2020

Επισκεφθήκαμε το μαγαζί πριν την επιστροφή. Οι σερβιτόροι ευγενικοί, εξυπηρετικοί και με χιούμορ. Μας πρότειναν τι να φάμε και ήρθαν όλα πολύ γρήγορα για να είμαστε στην ώρα μας στο πλοίο. Το φαγητό πολύ χορταστικό και νόστιμο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
1  Ευχαριστούμε, 503amalial

Στην Ιθάκη του Αή: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Στην Ιθάκη του Αή: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!