“Οι καλύτεροι τοματοκεφτέδες!”
Κριτική για: Αρχονταρίκι

Αρχονταρίκι
Η κριτική γράφτηκε 1 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χαριτωμένο και πόλυ γραφικό το μαγαζί. Τα πιάτα μας ικανοποιήσαν απόλυτα καθώς κ η εξυπηρέτηση
Οι τίμες φυσιολογικές αν κρινεί κανείς οτι είσαι στις Κυκλάδες μέσα στον Αύγουστο
ΥΓ. Οι τοματοκεφτέδες δεν υπάρχουν

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Roving794203

Η κριτική γράφτηκε 22 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Βρίσκεται σε ενα ήσυχο δρομάκι στο κέντρο της Ερμούπολης και σε ένα πολύ όμορφο περιβάλλον. Τα πρώτα πιάτα ήταν νόστιμα αλλά όχι για τις τιμες αυτές. Τα κυρίως πιάτα μας απογοήτευσαν και σε ποιότητα και σε ποσότητα. Μια t bon που δεν ήταν t bon αλλά μια μικρή μοσχαρίσια κακός ψημένη .

Ευχαριστούμε, lastere2017
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά,η σερβιτόρα μας έβαλε σε ένα μικρό τραπέζι για να μην πιάσουμε μεγαλύτερο,ενώ το μαγαζί ήταν άδειο.
Δεν μας έφερε καταλόγους και απλά μας διάβασε τα πιάτα ημέρας, ενώ όταν ζητήσαμε μας λέει έτσι κ αλλιώς μόνο αυτά έχει.Ακομα, δεν ήξερε απαντήσει σε ό,τι τη ρωτήσαμε για τα πιάτα.Οι μερίδες πολύ μικρές, αλλά πολύ νόστιμο φαγητό και η σαλάτα πολύ ωραία.

Ευχαριστούμε, Giannis1601
Ο/η Peggy T, Υπεύθυνη Marketing του Αρχονταρίκι , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ Γιάννη,

Κατά την άφιξή σας δηλώσατε φοιτητές προκειμένου να επωφεληθείτε του προνομιακού πακέτου προσφοράς. Το Φοιτητικό πακέτο των 5€ περιλαμβάνει ατομική σαλατα, κυρίως πιατο με 10 επιλογές ημερησίως & αναψυκτικό. Το εν λόγο πακέτο απευθείνεται στους φοιτητές που σπουδάζουν στη Σύρο, ενώ για τους φοιτητές από την υπόλοιπη Ελλάδα, ισχύει έκπτωση 15% επί του Τιμοκαταλόγου. Από την στιγμή που δεν αναφέρατε ότι είστε από Πανεπιστήμιο εκτός Σύρου, μπήκατε στην προσφορά των φοιτητών της Σύρου των 5€. Όπως προαναφέρατε, το φαγητό ήταν πολύ καλό και η σαλάτα πολύ ωραία, άρα η ποιότητά μας παραμένει υψηλή αναξαρτήτως προσφοράς. Η παρεξήγηση προφανώς οφείλεται στο ότι δεν διευκρινήσατε από που ήσαστε.

Εκ της Διευθύνσεως

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση!!! Υπέροχες γεύσεις που η νοστιμιά μένει στον ουρανίσκο!!!Καταπληκτικό ή μπουκιτσες κοτόπουλο!!!

Ευχαριστούμε, Ρουλα Β
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια κουζίνα,μυρωδάτες Κυκλαδίτικες γεύσεις στο δροσερό συριανό σοκάκι .Δοκιμάστε ρεβιθάδα, σκεπαστή πίτα της γιαγιάς κλπ.

Ευχαριστούμε, Geo F

Αρχονταρίκι : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρχονταρίκι : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!