“Μικρές μερίδες, κακό σέρβις.”
Κριτική για: Αρχονταρίκι

Αρχονταρίκι
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αρχικά,η σερβιτόρα μας έβαλε σε ένα μικρό τραπέζι για να μην πιάσουμε μεγαλύτερο,ενώ το μαγαζί ήταν άδειο.
Δεν μας έφερε καταλόγους και απλά μας διάβασε τα πιάτα ημέρας, ενώ όταν ζητήσαμε μας λέει έτσι κ αλλιώς μόνο αυτά έχει.Ακομα, δεν ήξερε απαντήσει σε ό,τι τη ρωτήσαμε για τα πιάτα.Οι μερίδες πολύ μικρές, αλλά πολύ νόστιμο φαγητό και η σαλάτα πολύ ωραία.

Ευχαριστούμε, Giannis1601
Ο/η Peggy T, Υπεύθυνη Marketing του Αρχονταρίκι , έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 21 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ Γιάννη,

Κατά την άφιξή σας δηλώσατε φοιτητές προκειμένου να επωφεληθείτε του προνομιακού πακέτου προσφοράς. Το Φοιτητικό πακέτο των 5€ περιλαμβάνει ατομική σαλατα, κυρίως πιατο με 10 επιλογές ημερησίως & αναψυκτικό. Το εν λόγο πακέτο απευθείνεται στους φοιτητές που σπουδάζουν στη Σύρο, ενώ για τους φοιτητές από την υπόλοιπη Ελλάδα, ισχύει έκπτωση 15% επί του Τιμοκαταλόγου. Από την στιγμή που δεν αναφέρατε ότι είστε από Πανεπιστήμιο εκτός Σύρου, μπήκατε στην προσφορά των φοιτητών της Σύρου των 5€. Όπως προαναφέρατε, το φαγητό ήταν πολύ καλό και η σαλάτα πολύ ωραία, άρα η ποιότητά μας παραμένει υψηλή αναξαρτήτως προσφοράς. Η παρεξήγηση προφανώς οφείλεται στο ότι δεν διευκρινήσατε από που ήσαστε.

Εκ της Διευθύνσεως

Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Άψογη εξυπηρέτηση!!! Υπέροχες γεύσεις που η νοστιμιά μένει στον ουρανίσκο!!!Καταπληκτικό ή μπουκιτσες κοτόπουλο!!!

Ευχαριστούμε, Ρουλα Β
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια κουζίνα,μυρωδάτες Κυκλαδίτικες γεύσεις στο δροσερό συριανό σοκάκι .Δοκιμάστε ρεβιθάδα, σκεπαστή πίτα της γιαγιάς κλπ.

Ευχαριστούμε, Geo F
Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018

Το προτείνω ανεπιφύλακτα...
Τα φαγητά πεντανόστιμα. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό. Ταχύτατο service. Η Μαρίτσα όλα τα λεφτά :-) Καλή οικοδέσποινα με άποψη, αφήστε την να σας κατευθύνει στην παραγγελία σας. Θα ξανάρθω σίγουρα.
Οι τιμές είναι ανάλογες της ποιότητας και των γεύσεων.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, ΤΙΤΟΣ Γ
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2018

Την πρώτη φορά που πήγαμε δεν βρήκαμε διαθέσιμο τραπέζι, έτσι ξαναπήγαμε την επόμενη μέρα και σταθήκαμε τυχεροί. Το σημείο είναι πολύ γραφικό, στενό σοκάκι, γεμάτο εστιατόρια και μπαράκια, ίσως λίγο πηγμένο λόγω στενότητας χώρου. Το φαγητό πολύ καλό, όπως και η εξυπηρέτηση. Πήραμε μπριζόλες χοιρινές, ζουμερές, γευστικές, φάβα καταπληκτική, και το σπετσοφάι, δεν έχω φάει πιο μαλακό λουκάνικο. Γενικά οι μερίδες πολύ καλές, όπως και οι τιμές. Θα ξαναπήγαινα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Virginia R

Αρχονταρίκι : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρχονταρίκι : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!