“Είναι για χόρταση”
Κριτική για: Αρχονταρίκι

Αρχονταρίκι
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τέλεια κουζίνα,μυρωδάτες Κυκλαδίτικες γεύσεις στο δροσερό συριανό σοκάκι .Δοκιμάστε ρεβιθάδα, σκεπαστή πίτα της γιαγιάς κλπ.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, GeoF007

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2018

Το προτείνω ανεπιφύλακτα...
Τα φαγητά πεντανόστιμα. Το προσωπικό πολύ εξυπηρετικό. Ταχύτατο service. Η Μαρίτσα όλα τα λεφτά :-) Καλή οικοδέσποινα με άποψη, αφήστε την να σας κατευθύνει στην παραγγελία σας. Θα ξανάρθω σίγουρα.
Οι τιμές είναι ανάλογες της ποιότητας και των γεύσεων.

Ευχαριστούμε, ΤΙΤΟΣ Γ
Η κριτική γράφτηκε 28 Αυγούστου 2018

Την πρώτη φορά που πήγαμε δεν βρήκαμε διαθέσιμο τραπέζι, έτσι ξαναπήγαμε την επόμενη μέρα και σταθήκαμε τυχεροί. Το σημείο είναι πολύ γραφικό, στενό σοκάκι, γεμάτο εστιατόρια και μπαράκια, ίσως λίγο πηγμένο λόγω στενότητας χώρου. Το φαγητό πολύ καλό, όπως και η εξυπηρέτηση. Πήραμε μπριζόλες χοιρινές, ζουμερές, γευστικές, φάβα καταπληκτική, και το σπετσοφάι, δεν έχω φάει πιο μαλακό λουκάνικο. Γενικά οι μερίδες πολύ καλές, όπως και οι τιμές. Θα ξαναπήγαινα.

Ευχαριστούμε, Virginia R
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για μεσημέρι.. Ενώ φαίνεται πολύ ωραίο και θέλω να πιστεύω ότι ήταν μεμονωμένο γεγονός αυτό που πάθαμε, το πάθαμε... : τα 2 πάνω κομμάτια από το σουβλάκι κοτόπουλο ήταν πραγματικά άψητα.. Ροζ! Δεν είχαν ασπρισει καν.. Με το που το είδαμε και το είπαμε, συμφώνησαν και το πήραν πίσω. Επειδή ήταν του γιου μου και το σιχάθηκε, τους ζήτησα να μην το αντικαταστησουν. Το σουβλάκι χοιρινό ήταν επίσης λίγο άψητο και ζήτησα να το ψήσουν περισσότερο όπως και έκαναν.
Δεν μας χρεωσαν το σουβλάκι κοτόπουλο.
Όσο το σκέφτομαι καλύτερα, αν ήταν δικό μου μαγαζί, η πολιτική μου σε αυτά θα ήταν όλα τα παρακάτω μαζι:
1. Να απολογηθω
2. Να αντικαταστήσει (όχι να ψήσω παραπάνω)
3. Να μην χρεωσω το/τα εν λόγω πιατο/α
4. Να κεράσω κάτι συμβολικό (γλυκό) για το ατυχές συμβαν
5. Να απολογηθώ ξανά.
Το ωμό κατοπουλο δεν είναι απλό λάθος.. Είναι επικίνδυνο...

Ευχαριστούμε, heraklis
Η κριτική γράφτηκε 27 Αυγούστου 2018

Πολύ όμορφο και γραφικό!
Το φαγητό του νόστιμο, όπως επίσης και τα λουκουμάκια που σου φέρνουν στο τέλος!

Ευχαριστούμε, Maria X

Αρχονταρίκι : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρχονταρίκι : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!