“Εξαιρετικό!”
Κριτική για: Σεμινάριο

Σεμινάριο
Περιγραφή: Το εστιατόριο Σεμινάριο βρίσκετε όπισθεν ταχυδρομείου Ερμούπολης και προσφέρει πιάτα από Ελληνική και μεσογειακή κουζίνα. Για εμάς έχει πολύ μεγάλη σημασία οι διακοπές των πελατών μας να μένουν αξέχαστες.
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Πολύ νόστιμο φαγητό, άψογο σερβις και όμορφη ατμόσφαιρα! Ο σερβιτορος ήταν παρά πολύ ευγενικος και εξυπηρετικος!
Δοκιμάστε οπωσδήποτε τον μουσακά!

Ευχαριστούμε, Georgette P

Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2021

Επισκέφτηκα με τον σύζυγό μου, μέσα σε Σεπτεμβρίου το μαγαζί, μας μάγεψε η διακόσμηση και ρα πιάτα που βλέπαμε περνώντας, απο τα τραπέζια των πελατών εκείνη την στιγμή.
Και όντως ηταν όλα τέλεια απο το καναπεδακι που καθησαμε τα τέλεια σερβιτσια που σαν γυναίκα εντυπωσιαστηκα... Ο κύρος που μας πήρε παραγγελία μας βοήθησε στις επιλογές μας....(ευγενεστατος κ φιλικός) ολο το προσωπικό ηταν δίπλα μας πρόθυμοι να εξυπηρετήσουν. Ολα ηταν τέλεια!!!! Το καλύτερο του νησιού πιστέψτε με! Αξίζει να πάτε!!!! Θα παω σίγουρα και τις επόμενες μέρες πριν φυγω απο το νησί......

Ευχαριστούμε, J2327TD_
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2021

Υπέροχο φαγητό, μοναδικές γεύσεις μέχρι σκασμου! Οι εργαζόμενοι είναι άκρως βοηθητικοί και εξυπηρετικοί. Ίσως το καλύτερο στο νησί!

Ευχαριστούμε, georgekR6988
Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2021

Ενώ είναι σε ένα αρκετά τουριστικό σημείο της Πόλεις, η κουζίνα του είναι εξαιρετική !
Η μερίδες είναι μεγάλες αλλά και πολύ προσεγμένες . Το προσωπικό ιδιαίτερα εξυπηρετικό και πολύ ευγενικό .
Συγχαρητήρια !

Ευχαριστούμε, MichalisDaphne
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2021

Βρίσκεται στο κέντρο της Ερμούπολης,σε ένα στενάκι με υπέροχες βουκαμβίλιες, εύκολη πρόσβαση. Ευγενικό προσωπικό. Πήραμε γαριδομακαρονάδες και σαλάτα ο κήπος του βοσκού, εξαιρετικά πιάτα και χορταστικές μερίδες. Στο τέλος μας κέρασαν και παγωτό με γλυκό του κουταλιού. Οι τιμές σε σχέση με αυτό που προσφέρουν είναι φυσιολογικές.

Ευχαριστούμε, Stellaestella

Σεμινάριο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σεμινάριο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!