“Φανταστικο”

Mirage Restaurant
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2021

Υπεροχα ολα φαγητο προσωπικο εξυπηρετηση τιμες.Ενα μερος να περασεις ομορφα με ωραιο φαγητο και ποτα

Ευχαριστούμε, Doganos1967

Η κριτική γράφτηκε 24 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε με τη γυναίκα μου, φάγαμε φαγητο, γλυκο, παγωτό, όλα τέλεια! Το συστήνω ανεπιφύλακτα! Άψογο service, wi-fi γρήγορο, και όλα τα σπορ στις τηλεοράσεις!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, manthosz
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2019

Πήγα στο mirage restaurant με την οικογένεια μου . Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και ευγενικό με εμάς. . Όλα ήταν εκπληκτικά από το φαγητο μέχρι τα κοκτέιλ. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Xtreme S
Η κριτική γράφτηκε 24 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα με τη φίλη μου για φαγητο και όλα ήταν υπέροχα το φαγητό, το σέρβις, το WiFi είναι γρήγορο, έχει πάρκινγκ απέναντι και είναι ότι καλύτερο για φαγητό και ποτό .

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, GoPlaces21654082679
Η κριτική γράφτηκε 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγα στο mirage restaurant με τις φίλες μου και εκεί πέρασα τα γενέθλιά μου. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και ευγενικό με εμας. Η καλύτερη στιγμή ήταν όταν μετά από το φαγητό μου εκαναν έκπληξη με μια τούρτα. Όλα ήταν εκπληκτικά από το φαγητο μέχρι τα κοκτέιλ. Το συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Γεωργια Λ

Mirage Restaurant: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μάλια, Νομός Ηρακλείου

Mirage Restaurant: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!