“Παραδεισος γεύσεων”

Κουζίνες: Ψητοπωλείο
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουνίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ειχαμε ερθει στα Μάλια για μπανιο και τελικα ειπαμε να τσιμπησουμε κατι. Χρησιμοποιήσαμε λοιπον την εφαρμογη του trip advisor μιας κ το μερος δν μας γεμιζε και μας εμφάνισε το παραπανω μαγαζι. Βεβαια καποιες φωτογραφίες ειναι παλιες μιας κ το μαγαζι εχει διπλασιαστει κ ανακαίνιστει προς το πολυ καλυτερο θα ελεγα!! Η αληθεια είναι οτι δν πείστηκα με τις κριτικές και αμφισβήτησα το φαι τους μεχρι που το δοκιμασα.. Απο την πρωτη μπουκια μεχρι το τελευταιο πιατο καταλαβα οτι πραγματικά άξιζε με το παραπανω τα 5 αστερια.. Και μονο που σκεφτομαι ολα αυτα τα πιατα που δοκιμασα μ τρεχουν τα σαλια!! Αυτην την χορταστικη εμπειρια ηρθε να την ολοκληρωσει η κυρια που μας σέρβιρε, που ετυχε να ειναι κ ιδιοκτήτρια, απίστευτη.. Ενιωσα λες και με σερβίρει η μητέρα μου!! Ανθρωπος με χιουμορ χαμογελο κ πολυ θετικη ενεργεια.. Με εκανε να νιωσω σαν σπιτι μου κ οχι μονο εμενα σαν Έλληνας αλλα μ εκανε εντυπωση και ποσο αγαπητη ειχε γινει απο τους ξενους απο τα χομεγελα που αφηνε. Αναμφισβήτητα αν με ξαναεβγαζε ο δρομος θα πηγαινα να επισκεφτώ ξανα το μαγαζι αυτο.
Υ.γ. Μην ξεχάσετε να παραγγείλετε Onion rings !!!

Ευχαριστούμε, j0hnar0s

Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2017

Πολυ καλή σχέση ποιότητας και τιμής ,ανετότατος νέος χώρος,πολύ φιλική εξυπηρέτηση με πάντα θετική διάθεση , πολύ προσεγμένο φαγητό ειδικα σε steaks & burger αλλά όχι μόνο πρέπει να το επισκεφτείτε...

Ευχαριστούμε, KOSTAS09
Η κριτική γράφτηκε 25 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό εστιατοριο, με εξαιρετικο φαγητο, τέλειο σερβίς ευχάριστο περιβαλλον και πολύ ζεστους ανθρώπους.

Ευχαριστούμε, ΠΗΝΕΛΟΠΗ Π
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιουνίου 2017

καταπληκτικο φαγητο, καθαρο μερος, χαμογελαστο προσωπικο.
απιστευτα Steak!!!!!!!!! Απο τα λιγα εστιατορια που ανοιγουν νωρις στη σεζον

Ευχαριστούμε, m5manos
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουνίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έχω επισκεφτεί πολλά εστιατόρια αλλά αυτό έγινε το αγαπημένο μου από τη πρώτη φορά. Δε είναι μόνο το φαγητό δεν είναι η καθαριότητα δε είναι οι τουαλέτες που λαμπουν, είναι που αισθάνομαι ζεχωριστη καλέσμενη της Ζαφις. Δε νομίζω ότι υπάρχει τέτοιο εστιατόριο στα Μάλια. Σίγουρα θα σας δω σύντομα παιδιά. Καλή σεζόν

Ευχαριστούμε, Ηλιάνα Ν

The Bull Steakhouse: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μάλια, Νομός Ηρακλείου

The Bull Steakhouse: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!