“Μαγικό μέρος”

Geitonia Malia - Cretan Creative Cuisine
Περιγραφή: Καλωσήρθατε στη Γειτονιά μας, το μέρος όπου η κρητική παράδοση συναντά την δημιουργικότητα της μοντέρνας κουζίνας.
Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό απίστευτες γεύσεις !! Το προσωπικό πολύ φιλόξενο και το μέρος σε γυριζει στα παλιά χρόνια …οι τιμές πολύ προσιτές . Σίγουρα θα ξανά πάω . Το συστήνω ανεπιφύλακτα

Ευχαριστούμε, V9513JIdp

Η κριτική γράφτηκε 14 Ιουλίου 2021

Πολύ ιδιαίτερες γεύσεις που αναδεικνύουν την κρητική κουζίνα . Πολύ όμορφος χώρος και ιδιαίτερος. Το μαγαζί ευρύχωρο , το προσωπικό ταχύτατο και ευγενέστατο! Τιμές εξαιρετικά προσιτές .

Ευχαριστούμε, Heloliboom
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2021

Χώρος καταπληκτικός σέρβις 10 με τόνο φαγητό υπέρ απολαυστικό μπράβο σε όλους σας σίγουρα θα ξαναέρθουμε πολλές φορες

Ευχαριστούμε, _V7482EP
Ο/η Stefanos P, Μάρκετινγκ του Geitonia Malia - Cretan Creative Cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιουλίου 2021

Ευχαριστουμε πολυ! Ειμαστε πολυ χαρουμενοι που σας αρεσε το εστιατοριο μας, ελπιζουμε να σας δουμε συντομα!

Η κριτική γράφτηκε 29 Ιουνίου 2021

Είναι από τα ομορφότερα μαγαζιά που έχουμε επισκεφτεί. Τα φαγητά ήταν ιδιαίτερα και πεντανόστιμα. .Το προσωπικό πάρα πολύ εξυπηρετικό και πάντα χαμογελαστό. Οι τιμές πάρα πολύ καλές. Το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, dimitrisd775
Ο/η Stefanos P, Μάρκετινγκ του Geitonia Malia - Cretan Creative Cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Ιουλίου 2021

Χαιρομαστε πολυ που βρηκατε το προσωπικο μας φιλοξενο και φιλικο και που σας αρεσε το εστιατοριο μας!
Ευχαριστουμε για την θετικη κριτικη σας και ελπιζουμε να σας ξανα δουμε!

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα καταπληκτικά έχω δοκιμάσει , σολομό σχάρας , την κρητική σαλάτα, λαβράκι σχάρας ,χταπόδι σχάρας ,κόκορα με σκιουφιχτα, γεμιστό κοτόπουλο , γαύρο μαρινε , πατάτες ξύλο φούρνου, και πολλά γλυκά , πραγματικά ήταν όλα καταπληκτικά χωρίς υπερβολή το συστήνω ανεπιφύλακτα στον οποιοδήποτε να πάει , έχει από ωραία παραδοσιακα πιάτα μέχρι γκουρμέ , δηλαδή για όλα τα γούστα

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
2  Ευχαριστούμε, nikosz773
Ο/η Stefanos P, Μάρκετινγκ του Geitonia Malia - Cretan Creative Cuisine, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 26 Ιουνίου 2021

Ευχαριστουμε πολυ Νικο που μας επιλεξατε και για τα καλα σας λογια! Χαιρομαστε που σας αρεσει το μενου μας!

Geitonia Malia - Cretan Creative Cuisine: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μάλια, Νομός Ηρακλείου
Μάλια, Νομός Ηρακλείου

Geitonia Malia - Cretan Creative Cuisine: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!