“Τσαπατσουλιά”
Κριτική για: Portobello Gellateria Pizzeria

Portobello Gellateria Pizzeria
Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2021

Δεν με πείραξε που χρεώνουν τα μακαρόνια 10€, με πείραξε που ήρθε το πιάτο με λιγότερα από τα μισά υλικά που γράφει στον κατάλογο. Στο τέλος η υπεύθυνη αφού πλήρωνα 45€ & ρώτησε ΡΩΤΗΣΕ "όλα καλά??" πήρε την ανάλογη απάντηση και άρχισε να τσακώνεται με το γκαρσόνι για το ποιος φταίει για το πιάτο. Με νοιάζει??? Δεν νομίζω. Θα ξαναπάω?? Δεν βγάζει ο δρόμος πια προς τα εκεί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, N7932ZCmarinap

Η κριτική γράφτηκε 11 Αυγούστου 2021

Απαράδεκτη συμπεριφορά από το προσωπικό και τον υπεύθυνο. Μας έβαλαν να καθίσουμε κάτω από την ομπρέλα διότι σε περίπτωση βροχής να μην έχουμε πρόβλημα και μόλις ήρθε το φαγητό μας και έπιασε βροχή, μας έδιωξαν γιατί έπρεπε να κλείσουν τις ομπρέλες χωρίς να τελειώσουμε το φαγητό μας. Ήρθε η κοπέλα να πληρώσουμε και επειδή παραπονεθήκαμε μας έβρισαν κιόλας!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, bmarieta
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουλίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Αίσχος! Πραγματικά ντροπή! Απαίσια εξυπηρέτηση Ούτε ενα συγγνώμη ξέχασαν την παραγγελία μάς για πάνω από 1μιση..ωρα στη διπλανή παρέα ήρθε κατευθείαν που ήρθαν οι άνθρωποι μισή ώρα Μετά Ούτε ένα συγγνώμη Ούτε απόδειξη!σαν κορόιδα πληρώσαμε...

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2021
1  Ευχαριστούμε, _Q4437LP
Η κριτική γράφτηκε 27 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

χαλια εξυπηρετηση κανεις πουθενα, ημουν 20 λεπτα εκει με την οικογενεια 5μελη, ηρθαν μετα απο εμενα αλλοδαποι τουριστ

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
1  Ευχαριστούμε, itsungas
Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2021

Πέρασα ένα υπέροχο τριήμερο με την οικογένεια μου στον Πλαταμώνα!
Αυτό που έχω να πω είναι πως έμεινα έκπληκτος με αυτό το εστιατόριο, γιατί παρά του πολύ μεγάλου όγκου δουλείας(παιδία πάρα πολύ κόσμο)όλα ήταν τέλεια!!!
Άψογη και φιλική εξυπηρέτηση, ποιοτικό φαγητό(με μικρή καθυστέρηση, που είναι απολύτως λογικό) και φανταστικό μέρος , εξάλλου γι αυτό είναι κ πάντα γεμάτο, τι άλλο να ζητήσει κανείς? Ευχαριστώ όλο το προσωπικό και την διεύθυνση για όλα, σίγουρα θα σας ξααάεπισκεφτούμε!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, 23mixalism

Portobello Gellateria Pizzeria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Παραλία Παντελεήμονα, Περιοχή Πιερίας

Πλαταμώνας, Περιοχή Πιερίας

Portobello Gellateria Pizzeria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.