Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2022

Τα δωμάτια χρήζουν άμεσης ανακαίνισης!! Το ψυγείο έκανε θόρυβο όλο το βράδυ και η πόρτα της τουαλετας δεν έκλεινε καλα. Δεν υπήρχε σίτα στα παράθυρα και μας έφαγαν τρεις νύχτες τα κουνούπια. Το πρωινό κατώτατο του μετρίου. Οποίος σκέφτεται να πάει, ας εφοδιαστεί από πριν με αντικουνουπικο σπρέι και κρέμα για τα τσιμπήματα. Το μηχανάκι που βρήκαμε μέσα στο δωμάτιο δεν έκανε καμία δουλειά!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2022
Ευχαριστούμε, W8823DS_
Η κριτική έγινε: 30 Δεκεμβρίου 2020

Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Αντρέα και το προσωπικό του ξενοδοχείου για την άψογη συμπεριφορά και εξυπηρέτηση που μας προσέφεραν το διάστημα της διαμονής μας. Εύχομαι υγεία καλή χρονιά και εις το επανιδείν.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Be polite and you will be awarded.Ask for a room with a see view.Just magnificent at the foggy days.Enjoy the lobby with cosy fireplace.
Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2020
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, HCG_traveller
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2020

Χρειάζεται ανακαίνιση γιατί μοιάζει σαν να είναι του 1950. Το δωμάτιο άθλιο, το μπάνιο μικρό, πολύ παλιό και επικίνδυνο με σκουριασμένες βρύσες!! Το μπαρ στην πισίνα είναι μόνο για να λένε ότι υπάρχει.Φτηνιάρικο πρωινό. Μόνο η θέα είναι καλή.
It needs renovation because it looks like it's 1950's. The room miserable, the bathroom small, very old and dangerous with rusty faucets !! The pool bar is just decorative. Cheap breakfast.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Δεν υπάρχει αξιόλογο δωμάτιο
Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, ProtouliA
Η κριτική έγινε: 19 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ευχαριστούμε πολύ για όλα...! Ολο το προσωπικό ήταν εξυπηρετικότατο..μας βοηθησαν στις διαδρομές που επιλέγαμε,μας πρότειναν μέρη να επισκευτουμε..στο ψυγειακι μας περιμεναν παγωμενα νερακια. Το πρωί μας ετοιμαζαν το φραπεδάκι μας δωρεάν, αν και δεν υπηρχε στο μπουφε..Το πρωινό πλούσιο για ολα τα γουστα με διαφορετικη χειροποιητη πιτα καθε μερα, ο μπουφες ανοιχτος για αρκετες ωρες ωστε να προλαβουν ολοι. Η πισίνα διαθεσιμη μεχρι τη δυση του ηλιου,για βουτιες. Απο το εστιατοριο προμηθευομασταν τα αναψυκτικα μας. Οι κυρίες καθάριζαν καθημερινα το δωματιο. Την τελευταια μερα μας αφησαν το περιθωριο να κανουμε check out ότι ωρα θέλαμε χωρις επιπλαιον χρεωση.
Αν ερθω ξανα στο νησί σιγουρα θα μεινω παλι στο ιδιο ξενοδοχειο..
*το μονο μειονεκτημα οτι το δωματιο μας δεν ειχε θεα..

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, KaterinakiPan
Η κριτική έγινε: 6 Μαΐου 2019

Υπέροχη τοποθεσία και εξωτερικοί χώροι. Ευγενέστατο προσωπικό , χαμογελαστό και εξυπηρετικότατο.Μπράβο σε όλους τους.Συγχαρητήρια στον σεφ για την υπέροχη γαριδομακαρονάδα που μας έφτιαξε και στην χαμογελαστή κοπέλα που μας τη σέρβιρε. Καθαρά δωμάτια αλλά χρειάζονται ανακαίνιση. Πολλά ανακατεμένα χρώματα και τεχνοτροπίες σε τοίχους και παλιά έπιπλα..Φθαρμένες κουβέρτες ,παλιά μαξιλάρια, κάλυμμα και κουρτίνες με αισθητική μιας άλλης εποχής ... Σκουριασμένη μπανιέρα και βρύσες...Αν αυτά αλλάξουν θα γίνει τέλειο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, tsirant