Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 11/12/22
Orbitz.com
Expedia.com70 $
eDreams
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

+Πολυ καθαρο, ωραια τοποθεσια, ευγενικο προσωπικο
-Χρειαζεται ανακαινιση γιατί εχει σταματησει ο χρονος στο 1990, το μπανιο μικρο παλιο σκουριασμενες βρυσες, δε λειτουργουσαν μπαρ στην πισινα.Μετριο πρωινο
Καλο αλλα οχι για 80 ευρω!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, 2staroz
Η κριτική έγινε: 7 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το επισκέφθηκα πρόσφατα και είμαι πολύ ευχαριστημένος.ΤΟ ROOM SERVISE άψογο καθαρά δωμάτια κάθε μέρα, ο Δντης και το προσωπικό πολύ εξυπηρετικοί, το φαγητό ήταν πολύ καλό, και το INTERNΕΤ έπαιζε παντού.
Η τοποθεσία φανταστική ανάμεσα σε φοίνικες ελιές και πεύκα στον κόλπο του Γερά . Τέλος πολύ καλή κίνηση η βραδιά τάνγκο στο ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, Kostas G
Η κριτική έγινε: 6 Μαΐου 2018

καθαριοτητα παντου και οταν λεμε παντου ενοουμε παντου!! σαν να μενω στο σπιτι των γονιων μου!! φαγητο!! ατειωτο μεχρι αρνι εβαλαν στη σουβλα για να ευχαριστησουν!!! οικονομια!! εχω γυριση πολυ στη ζωη μου!! αυτο δεν το εχω ξαναδει οτι θες!! οχι σε πιατο αλλα!! σε καβαθα!! μολις το βλεπεις χορτασες!!! τελεια!!!!

Συμβουλή για το δωμάτιο: ολα τα δωματια χαζεουν στη θαλασσα!! τα υπολοιπα δεν περιγραφονται με λεξεις γιατι θα ειναι φτωχες!!
Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2018
1  Ευχαριστούμε, Giannis G
Η κριτική έγινε: 21 Αυγούστου 2017

Είναι ένα όμορφο και ήσυχο ξενοδοχείο. Η τοποθεσία είναι εξαιρετική καθώς βρίσκεται λίγο έξω απο την πόλη αλλά σε σημείο από όπου μπορείς να ξεκινήσεις όλες σου τις εκδρομές.
Η θέα των δωματίων προς την θάλασσα είναι απολαυστική, ειδικά το βραδάκυ που κάθεσαι στο άνετο μπαλκόνι για χαλάρωση. Το προσωπικό ευγενικό και εξυπηρετικό, δωμάτια και γενικότεροι χώροι καθαρά, ίντερνετ χωρίς πρόβλημα όπου και αν βρίσκεσαι εντός του ξενοδοχείου.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
Ευχαριστούμε, Dimitris S
Η κριτική έγινε: 21 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο ξενοδοχείο απίστευτα ευγενικό κ εξυπηρετικο προσωπικο βολική τοποθεσια με ανετο παρκινγκ.Ωραιο νόστιμο κ φρέσκο πρωινο διαθέσιμο καθημερινά.Ταυτόχρονα λειτουργει κ εστιατοριο μεσημερι κ βραδυ με ποιοτικό φαγητο.Άριστο μπράβο σε ολη την ομάδα

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, vickydou