Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 18/12/22
Priceline91 $
Hotels.com91 $
Travelocity91 $
Η κριτική έγινε: 6 Φεβρουαρίου 2020

Αρκετά καλή τοποθεσία του ξενοδοχείου κοντά στο αεροδρόμιο και στο κέντρο της πόλης. Μέτριο το εστιατόριο του ξενοδοχείου. Χρησιμοποιούσαν ότι είχε περισσέψει από το πρωινό και στο σέρβιραν το μεσημέρι. Απαράδεκτη η συμπεριφορά των περισσότερων υπαλλήλων.η καθαριότητα ήταν επιεικώς μέτρια καθότι έρχονταν μία φορά στις τέσσερις ημέρες στο δωμάτιο. Καθόλου επαγγελματίες. Σε έβλεπαν μόνο για τα λεφτά και όχι σαν πελάτη.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
2  Ευχαριστούμε, Κώστας Π
Η κριτική έγινε: 11 Νοεμβρίου 2019

Καθαρό δωμάτιο, ευγενικό και εξυπηρετικό προσωπικό. Κοντά στο αεροδρόμιο και κοντά στην πόλη. Νοικιάζεις αυτοκίνητο και όλα τα αξιοθέατα είναι κοντά σου. Ωραίο φαγητό στο εστιατόριο. Τα καλύτερα δωμάτια είναι πάνω από το εστιατόριο

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, DayTrip316693
Ο/η HeliotropeHotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Heliotrope Hotels, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Νοεμβρίου 2019

Αγαπητέ/ή Day Trip
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονή σας!
Όταν διαβάζουμε τόσο ωραία σχόλια από τους καλεσμένους μας, νιώθουμε υπερήφανοι και παίρνουμε κουράγιο για το δύσκολο έργο μας.
Προσπαθούμε πάντα να στεκόμαστε πάντα πλάι στις ανάγκες των καλεσμένων μας προβλέποντας και προσφέροντας υπηρεσίες που παρέχουν μια απολαυστική διαμονή.
Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα για άλλη μια υπέροχη διαμονή!

Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2019

Αρκετά καλή επιλογή.
Όχι ιδιαίτερο πρωινό.Καθαρό ,με εξυπηρετικό προσωπικό.
Η πισίνα για όσους θέλουν εξυπηρετεί.
Αρκετά καλό το εστιατόριο.
Κοντά στο αεροδρόμιο.
Οι μουσικές βραδιές προσθέτουν μια καλή νότα.

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, ftsakmali
Ο/η HeliotropeHotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Heliotrope Hotels, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 28 Σεπτεμβρίου 2019

Αγαπητή κα ftsakmali
Αρχικά, θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε πολύ για τον χρόνο που διαθέσατε για την κριτική αυτή.
Χαιρόμαστε που γενικότερα μείνατε ικανοποιημένη απο το ξενοδοχείο μας και τις υπηρεσίες που προσφέρουμε.
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 12 Αυγούστου 2019

Πολυ καλο ξενοδοχειο καθαρο,ωραιο δωματιο, αναπαυτικο κρεββατι, πισινα καθαρη, ωραια θεα, πολυ καλο πρωινο και φαγητο σε καλες τιμες .Το συστηνουμε ανεπιφύλακτα.
Επισης μας αφησαν να μεινουμε μεχρι το απογευμα μιας και το καραβι μας ηταν το βραδυ χωρις επιπλεον χρεωση.
Ευχαριστουμε πολυ
Θα ξαναερθουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, Roula543
Ο/η HeliotropeHotel, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Heliotrope Hotels, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 12 Αυγούστου 2019

Αγαπητή Roula543,
Σας ευχαριστούμε πολύ που επιλέξατε το ξενοδοχείο μας για τη διαμονής σας καθώς και για τα καλά σας σχόλια!
Χαιρόμαστε πολύ που σας αφήσαμε πολύ καλές εντυπώσεις και μας κάνετε υπερήφανους που το εκφράζετε δημόσια!
Χαιρόμαστε που σας άρεσε ο πρωινός μπουφές μας καθώς και το φαγητό του εστιατορίου μας, μιας και προσπαθούμε πολύ να καλύψουμε γευστικά όλα τα γούστα των καλεσμένων μας, τόσο με αλμυρές γεύσεις, όσο και σε γλυκές.
Όσο για το late-check out, εφόσον υπάρχει διαθεσιμότητα, δε βλέπουμε το λόγο να μην εξυπηρετήσουμε τους επισκέπτες μας οι οποίοι μας προτίμησαν για τις διακοπές τους!
Ελπίζουμε να έχουμε τη χαρά να σας υποδεχτούμε ξανά σύντομα!

Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2019

Μικρο, καλουτσικο δωματιο, αλλα λογω επισκευων σε απο πανω δωματιο υπερβολικη φασαρια, ασχημη μυρωδια και εργατες που τους αρεσε να παιρνουν ματι στο μπαλκονι μας. Προσωπικο στην ρεσεψιον ευγενικο αλλα οταν χρειαστηκε δεν βοηθησε, προσωπικο στο πρωινο μη ευγενικο, μας εκανε μεσα στους καφεδες και δεν ζητησε καν συγγνωμη. Στο μηχανημα του καφε στο πρωινο πατουσες καπουτσινο και σου εβγαζε γαλα με σοκολατα, πατουσες καφε φιλτρου και σου εβγαζε σοκολατα! Ζητησαμε στην ρεσεψιον να καθυστερησουμε το check out, δεν γινοταν. Θα το προτεινα; Συμφωνα με την δικη μου εμπειρια οχι.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, 1717g

Αγαπητέ 1717g,

Θέλουμε να σας ευχαριστήσουμε για τον κόπο σας να συντάξετε και καταθέσετε την κριτική σας για το ξενοδοχείο μας.
Σας διαβεβαιώσουμε πως εκτιμούμε όλα τα σχόλια των φιλοξενούμενών μας και τις παραινέσεις ή τις συμβουλές τους, μιας και αυτές αποτελούν οδηγό βελτίωσης για το ξενοδοχείο μας.
Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που βρήκατε το προσωπικό της υποδοχής εξυπηρετικό!
Δυστυχώς, δε μπορέσαμε να ικανοποιήσουμε το αίτημα σας για late check out λόγω 100% πληρότητας.
Ελπίζουμε να έχουμε την ευκαιρία να σας υποδεχτούμε ξανά και να σας πείσουμε για τις αγαθές προθέσεις μας.