“Ταλέντο! ”
Κριτική για: Γλύκα και Καλό

Γλύκα και Καλό
Περιγραφή: Το όνομα μας είναι μια ευχή που δίνουμε εδώ στο Τσιρίγο, όταν κάποιος μας προσφέρει κάτι γλυκό. Σε ένα καινούργιο και ζεστό χώρο δημιουργούμε και προσφέρουμε σύγχρονες και παραδοσιακές γεύσεις. Με φρέσκιες ιδέες για την ζαχαροπλαστική και σεβασμό στις παράδοσιακές συνταγές των γιαγιάδων μας είμαστε εδώ καθημερινά για να σας εκπλήξουμε γαστρονομικά.
Η κριτική γράφτηκε 14 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχα φρεσκότατα ελαφριά αλλα πενταντοστιμα! Μακάρι να είχε καρεκλιτσες να σας ερχόμασταν κάθε μέρα!

Ευχαριστούμε, AlexandraTsoukaneli

Η κριτική γράφτηκε 31 Αυγούστου 2016

Μετά από την τρίτη επίσκεψη στο εργαστήριο ζαχαροπλαστικής ,και έχοντας γευτεί και άλλες γεύσεις τους, επανέρχομαι πλησίστιος ,για να επισημάνω ότι η άσπρη σοκολατίνα αγγίζει την γευστική τελειότητα .

1  Ευχαριστούμε, tsikleas
Η κριτική γράφτηκε 29 Αυγούστου 2016

Σοκολατίνα που μαρέσει άπαιχτη κ αγλυκη χωρίς να σε λιγώνει.Μπανόφι καλό κ τσίζ κέικ φανταστικό.Καλή νέα άφιξη.

Ευχαριστούμε, fox213
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το βρήκαμε τυχαία απο το trip advisor. Πήγαμε για ενα γρήγορο γλυκό. Εντυπωσιαστήκαμε απο την αισθητική του χώρου, την ευγένεια της οικοδέσποινας και την ιδιαιτερότητα των γλυκισμάτων. Γεύσεις κ αρώματα σε τέλεια ισορροπία!

Ευχαριστούμε, Giorgos T
Η κριτική γράφτηκε 13 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία γλυκά,παραδοσιακά αλλά και όμορφες καινούριες γεύσεις...φιλικό περιβάλλον, άψογη εξυπηρέτηση...

Ευχαριστούμε, giwtakats

Γλύκα και Καλό: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Κύθηρα, Αττική

Λιβάδι, Κύθηρα
Κύθηρα, Κύθηρα

Αβλέμονας, Κύθηρα

Γλύκα και Καλό: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!