Christina P

Υπνος με εμπόδια...

1,0 από 5 κύκλουςΗ κριτική γράφτηκε 25 Φεβ 2024μέσω κινητής συσκευής
Ωραίο ξενοδοχείο, καθαρό και περιποιημένο. Κλείσαμε δωμάτιο για 2 ενήλικες και 2 παιδιά. Το δωμάτιο μας ήταν η Ερωφιλη. Δυστυχώς το φως της τουαλέτας λειτουργεί με φωτοκκυταρο. Επειδή δεν έκλεινε και το φως έπεφτε ακριβώς πάνω στο κρεβάτι που κοιμοταν το παιδί μου (η τουαλετα χωρίζει από το κρεβάτι με ημιδιαφανο τζάμι)νομίζαμε οτι ο χαλασε. Καλέσαμε τον υπεύθυνο ο οποίος παραδέχθηκε ότι η ένταση του φωτός που πέφτει ακριβώς πανω στο κρεβάτι είναι σαν να σου κάνουν ανάκριση και μας είπε ότι για 10 λεπτά ( μετά απο 10 λεπτά κλείνει το φωτοκυτταρο) θα πρέπει να κοιμόμαστε με φως ή να μην πάμε τουαλέτα το βράδυ για να μην ανιχνευεται κίνηση. Δεν υπήρχε άλλη λύση όπως μας είπε. Το παιδί είχε ήδη ξυπνήσει 2 φορές από το έντονο φως. Φυσικά δεν βρέθηκε άλλη λύση και δεν ακούσαμε ούτε ένα συγνώμη.
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2024
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδεψε με την οικογένεια
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με αυτή την κριτική;
  • ZenHotels.com
    2.2 χλμ. από Ξενοδοχείο Εσπερίδες
    Πισίνα
    Νάουσα: Δείτε περισσότερα ξενοδοχεία
    Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2023

Το ξενοδοχείο ήταν υπέροχο, φιλόξενο και με ζεστή ατμόσφαιρα. Τα δωματια ηταν μεγαλα και καθαρά. Το ξενοδοχείο ειναι λιγο εξω απο την πόλη της Νάουσας αλλα με πολη ομορφη θεα. Αν με ρωτάτε, Θα ξαναπήγαινα

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2022
    Ευχαριστούμε, anyfanti e
    Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2023

Ένα πολύ όμορφο ξενοδοχειο 2 λεπτα έξω απο την Ναουσα, με ζεστή ατμόσφαιρα, ήσυχο και πολυ περιποιημένο.
    Μας υποδέχτηκε η κ. Αμαλία με χαμόγελο.
    Το προσωπικό έχει μια διακριτική ευγένεια.
    Το δωμάτιο πολύ καθαρό και εξοπλισμένο με όλα τα απαραίτητα.
    Και τέλος ο κ.Δημητρης Ματσιος ο ιδιοκτήτης του ξενοδοχείου απλα εξερετικος.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2023
    Ευχαριστούμε, anyfanti e
    Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2023

Ένα υπέροχο ξενοδοχείο !!!Ο κύριος Δημήτρης, οι οικογένεια του και όλο το προσωπικό είχαν Φροντισμενα τα πάντα !!!Ηρεμία ευγένεια και όλα όσα ζητάς όταν προσπαθείς να βγεις από την ρουτίνα της καθημερινότητας. Όλοι οι χώροι απλά άψογοι!!!Σας ευχαριστούμε πολύ για την φιλοξενία!!!

Ευχαριστούμε, A3l3
    Η κριτική έγινε: 5 Ιανουαρίου 2023

Το πιο καλό ξενοδοχείο 3 αστέρων που έχουμε επισκεφθεί. Ο κύριος Δημήτρης και η οικογένειά του μας έκαναν να νιώθουμε σαν το σπίτι μας.
    Όλα ήταν τέλεια. Καθαρά δωμάτια, καταπληκτικό πρωινό με σπιτικά προϊόντα (πίτες, μαρμελάδες, κουλουράκια κλπ.). Η θέα από την αίθουσα του πρωινού καταπληκτική, δεν θες να φύγεις.
    Δεν μας ενόχλησε καθόλου που ήταν 2χλμ μακριά από την πόλη, αφού βρίσκεις εύκολα να παρκάρεις.
    Άσε που έχει μεγάλο σούπερ μάρκετ ακριβώς δίπλα.
    Κύριε Δημήτρη, ευχαριστούμε πολύ.

• Ποιότητα
    Ευχαριστούμε, Παύλος Κ
    Η κριτική έγινε: 3 Ιανουαρίου 2023

Πολύ ευγενικό και χαμογελαστό το προσωπικό!! Τα δωμάτια άνετα και καθαρά. Ωραία θέα και νόστιμο πρωινό! κατάλληλο για οικογένειες. 5 λεπτά με το αμάξι από το κέντρο της Νάουσας!! Και 20 λεπτά από την Βέροια

Ευχαριστούμε, 349natasak