Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Lol.travel
Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 6 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αξιόλογο πρωινό, φιλικοτατοι ιδιοκτήτες ζεστά δωμάτια όμορφη τοποθεσία κοντά στην πόλη old fashion διακόσμηση! Εάν έχεις μάθει να κοιμάσαι σε σκληρό στρώμα καλύτερα διάλεξε άλλο ξενοδοχείο πάρα τα cocomat στρώματα.

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Ανδρεας Π
Η κριτική έγινε: 9 Απριλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Νομίζω ήταν η καλύτερη επιλογή για διαμονή στη Νάουσα, 10 λεπτά από το κέντρο της σε πολύ καλό σημείο και από πλευράς ησυχίας, θέας αλλά και πρόσβασης χωρίς να ψάχνεις για μια θέση πάρκινγκ. Τα δωμάτια τέλεια καθαρά η υποδοχή από τους ξενοδόχους πάρα πολύ εγκάρδια σε σημείο να αισθάνεσαι πραγματικά σαν το σπίτι σου όλα ήταν τέλεια

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
Ευχαριστούμε, sarasidist
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2017

Πολύ ωραίος χώρος και σαν διακόσμηση και σαν τοποθεσία! Το μόνο αρνητικό είναι ότι τα δωμάτια είναι καπνιστών και έχουν κάπως άσχημη μυρωδιά... Το προσωπικό πολύ ευγενικό και εξυπηρετικό και το σπα περιποιημένο και φυσικά χαλαρωτικό! Το στρώμα στο κρεβάτι ήταν εξαιρετικό για τέλειο ύπνο σε ξενοδοχείο, που δεν συμβάινει συχνά!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Προσπαθήστε να βρείτε δωμάτιο όσο πιο πίσω γίνεται για να είστε μακριά από το δρόμο.
Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, Marilena G
Η κριτική έγινε: 2 Μαρτίου 2017

Μεγάλο δωμάτιο που χωρούσε άνετα η εξαμελής οικογένεια μας όμως μύριζε πολύ η αποχέτευση στο ένα μπάνιο με αποτέλεσμα να έχουμε συνέχεια την πόρτα κλειστή και να μην το χρησιμοποιούμε, ευτυχώς υπήρχε και δεύτερο! Το πρωινό τέλειο μιας και ο ιδιοκτήτης είναι σεφ και αυτό φάνηκε αλλά ακόμα και με την σάλα του πρωινού γεμάτη, το πρωινό μαζευόταν ακριβώς την ώρα της λήξης του. Το δωμάτιο έχριζε επισκευής σε διαφορά σημεία και ο καναπές κρεβάτι δεν ήταν τόσο άνετος. Το ξενοδοχείο δεν μας ανέφερε ούτε μας πρότεινε κάτι για το spa που παρέχονταν! Ήταν βέβαια το καλύτερο ξενοδοχείο που συνεργαζόταν με τον ΟΓΑ!

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2016
Ευχαριστούμε, Mixalis_Evdoxia
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο Εσπερίδες βρίσκεται στην είσοδο της Νάουσας και κυριολεκτικά ήταν για εμάς μια... "είσοδος" στα της Νάουσας. Έκτοτε όταν σκεφτόμαστε Νάουσα, σκεφτόμαστε Εσπερίδες. Ως ξενοδοχείο είναι μεν σε παραδοσιακό ρυθμό όμως περιλαμβάνει όλες τις σύγχρονες ανέσεις. Εκείνο που το κάνει να ξεχωρίζει είναι οι άνθρωποι του. Ειδικά ο ιδιοκτήτης του, κ. Δημήτρης Μαντσιος. Φιλικός και πρόθυμος να απαντήσει σε κάθε απορία για τον τόπο και την περιοχή. Αλλά και γνώστης και ειδικός. Και εάν είστε λάτρεις της γαστρονομίας, τότε βρίσκεστε στο κατάλληλο μέρος για να ξεκινήσετε μία αφόρητα γευστική περιπέτεια, στην τοπική κουζίνα και στα καλουδια της, στα ντόπια τσίπουρα και στα φημισμένα κρασιά της. Οι τιμές τους μας φάνηκαν απολύτως λογικές. Οι προσφορές της περιοχής πολλές και οι παροχές του ξενοδοχείου επίσης. Πρόγραμμα και διάθεση χρειάζεται.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, BloodyVesper