“Ντροπή να υπάρχουν ακόμα τέτοιες ταβέρνες”
Κριτική για: Nisaki

Nisaki
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε την κυριακή 11/3. Ηλιόλουστη μέρα και είχαν βγάλει τραπέζια έξω. Καθίσαμε, περιμέναμε 45 λεπτά. Στο μισάωρο περίπου ήρθε ένας σερβιτόρος να μας στρώσει το τραπέζι και ο υπεύθυνος γυρίζει και του λέει, μην βιάζεσαι, έλα από εδώ. Και στα 45 λεπτά σηκωθήκαμε και φύγαμε. Είναι ντροπή να λειτουργεί ακόμα ένα τόσο άθλιο κατάστημα. Η τοποθεσία είναι τρομερή. Μακάρι να αλλάξει χέρια και να αξιοποιηθεί ο τόπος όπως του αξίζει.

Ευχαριστούμε, George_papadopoulos

Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Ανύπαρκτο σέρβις, η τουαλέτα χωρίς σαπούνι και χαρτί, το κοτόπουλο σνιτζελ κάκιστο, Η πέστροφα κάπως τρώγονταν, οι σαλάτες πανάκριβες γι' αυτό που υπαρχει στο πιάτο. Ωραία τοποθεσία αλλά το κατάστημα θα έπρεπε να το αναλάβει άμεσα κάποιος που να γνωρίζει από γαστρονομία, σέρβις και καθαριότητα.

Ευχαριστούμε, bemako3
Η κριτική γράφτηκε 10 Ιανουαρίου 2018

Πήγα την κυριακή μια εκδρομή στη Νάουσα με την κοπέλα μου και όταν ήρθε η ώρα του φαγητου καθήσαμε στο συγκεκριμένο "μαγαζί". Τα μισά απο τα πιάτα του καταλόγου δεν υπήρχαν, το μαγαζί και το τραπέζι ήταν βρώμικα, μας έφεραν ένα μαχαιροπίρουνο και το κρασί χωρίς ποτήρια!!! Αν είναι δυνατόν! Όταν ρώτησα αν μπορω να πληρώσω με κάρτα , με κοιτούσαν σαν εξωγήινο!! Φυσικά ακύρωσα την παραγγελία, σηκωθήκαμε και φύγαμε και πήγαμε σε μαγαζί της προκοπής!

Ευχαριστούμε, Giannis A
Η κριτική γράφτηκε 5 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλο φαγητο. Εξαιρετικη τοποθεσια! Ζεστη ατμοσφαιρα και προσωπικο! Ιδανικο για οικογενειες καθως εχει και εξωτερικο παιδοτοπο.

Ευχαριστούμε, Μαρια Μ
Η κριτική γράφτηκε 19 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βρεθήκαμε στο χώρο για ουζάκι !!Μας κέρδισε το γκαρσόνι με το χιούμορ του!
Γρήγορο σέρβις !!
Επαγγελματίας και καλές τιμές!Ο εξωτερικός χώρος πανέμορφος!!Το εσωτερικό του μαγαζιού
μας φάνηκε παρατημένο!!

Ευχαριστούμε, Mandy I

Nisaki: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νάουσα, Περιοχή Ημαθίας

Nisaki: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!