Tripadvisor
Νάουσα
Η κριτική γράφτηκε πριν από 5 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Σκοπός του ταξιδιού μας ήταν η φωτογραφιση ρούχων για τη γυναικεία συλλογή μας.Μπορω να πω οτι σίγουρα θα επισκεφτώ σύντομα ξανά το κατάλυμα για προσωπική αναψυχή καθώς μας άρεσε πολύ το κατάλυμα,το ευγενικό προσωπικό και το πολύ εύγευστο φαγητό!
Ευχαριστυομε για τη φιλοξενία !

Ευχαριστούμε, Iosifidis_George
Ο/η SfendamosWoodVillage, Υπεύθυνος Σχέσεων με Πελάτες του Σφένδαμος Wood Village, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: πριν από 3 εβδομάδες

Αγαπητέ Γιώργο,

Και για εμάς ήταν μεγάλη χαρά που σας φιλοξενήσαμε στον χώρο μας.
Τα ρούχα της κολεξιόν και οι συνεργάτες σας ήταν όλοι εξαιρετικοί.

Πάντα στη διάθεση σας,

Με φιλικούς χαιρετισμούς

Η κριτική έγινε: 21 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ο,τι και να γραψω θα είναι λίγο για την ομορφιά του τοπίου,για το σαλέ,για τους οικοδεσπότες,φιλόξενοι άνθρωποι που σε καλωσορίζουν με χαμογελο,υπέροχο το σαλέ με μεγάλο πέτρινο τζακι,το φαγητό τους τέλειο ο,τι και να δοκιμάσαμε ήταν γευστικότατο,πανσετομπριζολα φοβερή,όπως και η μπριζόλα η καπνιστή και πολλά αλλα!τα σπιτάκια πανέμορφα,ευρύχωρα,ζεστά και πεντακάθαρα.θα ξαναπάμε σίγουρα,το προτείνω ανεπιφύλακτα!

1  Ευχαριστούμε, giorgost408

Ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.
Με μεγάλη μας χαρά σας περιμένουμε ξανά στον χώρο μας.

Η κριτική έγινε: 18 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ότι πιο φιλόξενο και πιο ωραίο! Τα δωμάτια πεντακάθαρα και ότι πιο αρμονικό με τη φύση. Οι ιδιοκτήτες πάρα πολύ φιλόξενοι και άψογοι σε όλα. Στο σαλέ φάγαμε πάρα πολύ ωραίο φαγητό , το ποιο ωραίο που φάγαμε 6 μέρες που φάγαμε στη Νάουσα....θα το ξαναεπισκεφθουμε σίγουρα....

Ευχαριστούμε, 84makisk

Αγαπητε/ή,
Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας σχόλια σχετικά με την εμπειρία σας στο sfendamos wood village.
Όλη η ομάδα του sfendamos wood village προσπαθεί καθημερινά για το καλύτερο.

Με μεγάλη μας χαρά να σας ξανά δούμε στο κατάλυμα μας.

Η κριτική έγινε: 9 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τα συγχαρητήριά μου στην οικ. Παπακωσταντίνου για τον παράδεισο που εχουν δημιουργήσει, με τόσο μεράκι και αγάπη! Ζέστη,καλό φαγητό,όμορφο περιβάλλον, ωραίοι και εγκάρδιοι άνθρωποι πάντα με το χαμόγελο.

Ευχαριστούμε, emmilouka

Αγαπητή,

Σας ευχαριστούμε για το σχόλιο σας. Για εμάς στο sfendamos wood village αυτά τα σχόλια, μας δίνουν ώθηση να συνεχίσουμε αυτό που δημιουργήσαμε.

Θα χαρούμε να σας φιλοξενήσουμε σύντομα στο κατάλυμα μας.

Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2020

Επισκεπτόμενος κάθε χρόνο την περιοχή, ο “Σφένδαμος” παραμένει η κορυφαία επιλογή για διαμονή. Η σκληρή δουλειά όλης της οικογένειας, έχει κρατήσει το επίπεδο της φιλοξενίας πολύ ψηλά. Για τους χειμερινούς επισκέπτες, θα πρέπει οπωσδήποτε να έχουν μαζί τους αλυσίδες για τα χιόνια, λόγω του υψομέτρου της περιοχής. Προσοχή επίσης στον δρόμο από τη Νάουσα προς το ξενοδοχείο. Λόγω κακής συντήρησης υπάρχουν λάκκοι που είναι επικίνδυνοι για τα ελαστικά.

Ευχαριστούμε, Χρήστος Π

Αγαπητέ Χρήστο,

Ευχαριστούμε για τον χρόνο που διαθέσατε για να γράψετε ενα σχόλιο για το κατάλυμα μας.
Είναι αλήθεια πως χρειάζεται προσοχή στις λακκούβες του επαρχιακού δρόμου, Νάουσα - 3-5 Πηγάδια.
Προς ενημέρωση σου είναι ενα θέμα που υποσχέθηκε ο δήμος να το επιλύσει σύντομα.

Πάντα στη διάθεση σας,
Με φιλικούς χαιρετισμούς