Priceline
Agoda.com
Η κριτική έγινε: 11 Σεπτεμβρίου 2021

Εξαιρετικος ξενώνας με καταπληκτική θεα ,απόλυτη ησυχία ,καθαρά δωμάτια,φιλόξενος ευγενικός ιδιοκτήτης ,το πρωινό παρα πολυ καλό .το στρώμα μόνο θα μπορούσε να ήταν καλύτερο .Σιγουρα ένας πολύ καλός προορισμός ,

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, aggie2508
Η κριτική έγινε: 8 Σεπτεμβρίου 2020

Αν και φτάσαμε ένα βροχερό απόγευμα, η υποδοχή ήταν οργανωμένη, το δωμάτιο τέλειο, ο καναπές κρεβάτι για τα παιδιά τεράστιος, η θέα από το μπαλκόνι καταπράσινη. Καθώς δεν μπορέσαμε λόγω καιρού να απολαύσουμε την περιοχή πλήρως, θα ξαναπάμε οπωσδήποτε μόνο για τη φιλοξενία τους.

Ευχαριστούμε, Timeheritage
Η κριτική έγινε: 29 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένας πολύ ωραίος ξενώνας με μια υπέροχη θέα. Οι οικοδεσπότες πάρα πολύ καλοί και πάντα διαθέσιμοι σε ότι χρειαστείς. Απολιτη ησυχία και ταυτόχρονα κοντά στην Νάουσα. Ένας τέλειος προορισμός για ανθρώπους που ξέρουν να περνούν καλά.

Ευχαριστούμε, vaggelistsal
Η κριτική έγινε: 11 Ιουλίου 2020

Η παραμονή μας στον ξενώνα ήταν λιγότερη από 24 ώρες, όμως οι αναμνήσεις μας γεμίζουν 2-3 ημέρες!!! Η φιλοξενία του Γρηγόρη και της Πηνελόπης ήταν φανταστική. Νιώσαμε σαν στο σπίτι μας!!! Περάσαμε ένα όμορφο βράδυ πίνοντας κρασί στον υπέροχο κήπο τους και απολαύσαμε μαζί με τα παιδιά μας την επαφή με τα μοναδικά ζώα της φάρμας τους. Το σπιτικό πρωινό πεντανόστιμο, τα καταπληκτικά και πεντακάθαρα δωμάτια, η μοναδική θέα, συνθέτουν το παζλ της ευτυχίας!!! Παιδιά ευχαριστούμε, εις το επανιδείν...

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, nikoskonst
Η κριτική έγινε: 17 Ιουνίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Έφυγα από τον ξενώνα ως νύφη και ήταν η καλύτερη επιλογή που θα μπορούσα να κάνω !
Ο ξενώνας βρίσκεται μέσα στο δάσος , απόμακρο κάπως ,προσωπικά ένα μεγάλο συν γιατί έχει ησυχία.
Στο μέρος υπάρχουν σκυλιά γατιά και αλλά ζώα που το κάνει ακόμα πιο φιλικό,ειδικά για οικογένειες με παιδιά και για αυτούς που αγαπούν τα ζώα.
Ύστερα ο ίδιος ο ξενώνας ήταν παραδοσιακός σαν σπίτι ,πολύ όμορφος και ζεστός χώρος.
Τέλος ο κ. Γρηγόρης η κα Πηνελοπή και τα δυο τους τα παιδιά, δεν έχω να γράψω κάτι παραπάνω , τους ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου που εκείνες τις ημέρες ήταν σαν οικογένεια μου , μας βοήθησαν σε όλα και μας έκαναν να νιώσουμε σαν στο σπίτι μας ! Αξίζει και με το παραπάνω ! Ευχαριστώ για όλα !

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, kimnaishvili