“Μπακαλιαρος Σκορδαλια”
Κριτική για: Φάε Πίες Άραξε

Φάε Πίες Άραξε
Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο μαγαζι φιλοξενο και ζεστο. Φαγαμε μπακαλιαρο σκορδαλια και καλαμαρακι μιας και σχουμε σαρακοστη. Ο μπακαλιαρος πολυ ωραια τηγανισμενος και η σκορδαλια φαινοταν οτι ηταν σπιτικη καο ωραια μαγιερεμενη οσο επρεπε. Μας εξυοηρετησαν γρηγορα και ευγενικα.

Ευχαριστούμε, Πασχούλας Α

Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο το μαγαζί κοντά στο κέντρο της πόλης. Κλασικό το μενού αλλά όλα πεντανοστιμα. Πολλά ορεκτικά και κορεάτικα. Μας εντυπωσίασαν όλα.

Ευχαριστούμε, Toufas K
Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό φαγητό, άψογο σέρβις και θαυμάσιο περιβάλλον. Βρεθήκαμε για σκι στο χιονοδρομικό κέντρο έξω από την πόλη και μας το σύστησαν κάποιοι υπάλληλοι του χιονοδρομικού ...Περάσαμε καταπληκτικά!!!

1  Ευχαριστούμε, Virginia G
Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας πηγε ενας φιλος στο μαγζι να μας κεράσει!! Εντάξει πηραμε πολλα... ωραια τα ορεκτικά αλλά η τηγανια ηταν απαιχτη!!! Ζουμερη μαλακο κρεας και το ζουμι της ηταν ολα τα λεφτα!!! Θα ξανα παω να φαω σιγουρα... αλλα και τα αλλα μεζεδακια γιατι ηταν πολυ ωραια!! Ωραιο και το κλιμα στο μαγαζί με ωραιο κοσμο και πολύ καλο προσωπικό !!

1  Ευχαριστούμε, helen a
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ευτυχώς βρήκαμε να καθισουμε να φάμε καθώς γινόταν οργή από κόσμο στη Νάουσα. Η τύχη μας έφερε σε αυτό το μεζεδοπωλείο - ταβερνακι ! Πάρα την πίεση που είχαν οι σερβιτόροι από τη ροή του κόσμου μας εξυπηρέτησαν πολύ γρήγορα. Περίμενα μέτρια με χαμηλή ποιότητα στα φαγητά λόγο ημέρας.. Αλλά όχι όλα ήταν πάρα πολύ νόστιμα. Κλασικά πράγματα αλλά πεντανοστιμα. Η τηγάνια και οι κολοκυθοκεφτέδες ήταν αυτά που με σημάδεψαν. Μια οικογένεια 5μελες ο καθένας με τη μερίδα του τα ορεκτικά μας και τα ποτά μας πληρώσαμε 48 ευρώ! Πολύ καλές τιμές. Θα το ξανά προτιμήσω μια πιο ήσυχη μέρα για να πάρω το κάτι παραπάνω!!

1  Ευχαριστούμε, Θωμάς Τ

Φάε Πίες Άραξε: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Αρκοχώρι, Περιοχή Ημαθίας

Φάε Πίες Άραξε: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!