“Τί το ιδιαίτερο???”
Κριτική για: Μελένιο

Μελένιο
Περιγραφή: Η οικογενειακή μας επιχείρηση λειτουργεί από το 2010 στα Σύβοτα Θεσπρωτίας, το ομορφότερο μέρος της Ηπείρου, σε ένα από τα κεντρικότερα σημεία. Από την αρχή της δημιουργίας του στόχος μας ήταν μία γωνιά για τους επισκέπτες της περιοχής μας. Η εμπειρία, η ποιότητα και η διάθεσή μας για να προσφέρουμε κάτι διαφορετικό, μας οδήγησε στην δημιουργία αυτού του χώρου. Το παγωτό μας είναι ημέρας, χειροποίητο και οι γεύσεις που διαθέτουμε είναι περισσότερες από 50. Τα υλικά μας είναι αγνά ( φρέσκο γάλα, φρέσκα φρούτα ). Όλα αυτά μπορείτε να τα απολαύσετε σε ένα υπέροχο περιβάλλον. Από μέσα Απρίλη έως τέλη Οκτώβρη σας περιμένουμε για ένα ατελείωτο ταξίδι γεύσεων.
Η κριτική γράφτηκε 7 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Ένα τυπικό παγωτατζίδικο. Απορώ πραγματικά με κάποιους που γράφουν κριτικές κ εκθειάζουν το συγκεκριμένο μαγαζί. Μάλλον οι γεύσης τους όσον αφορά τι παγωτό είναι πολύ περιορισμένη. Ίσως τυποποιημένη.
Τί το ιδιαίτερο έχει το συγκεκριμένο μαγαζί πώλησης παγωτών?
ΤΊΠΟΤΑ απολύτως.
Εκτός του ότι οι μπάλες παγωτού είναι μικρές, οι γεύσεις που σερβίρονται δεν έχουν τίποτα το ιδιαίτερο. Δν σ αφήνουν ούτε τη γεύση της βανίλιας. Φρέσκιας βανίλιας.
Για να μην πάμε σε άλλες πιο σύνθετες γεύσεις. Ας μην επεκταθούμε.
4 μέρες έτρωγα κάθε βράδυ από το συγκεκριμένο μαγαζί.
Το συστήνω σαν σημείο πώλησης παγωτού αντί να αγοράς παγωτού από περιπτερο.

Ευχαριστούμε, KarGio

Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραία παγωτα, βάφλες, πεντανόστιμο σουφλέ σοκολάτας και γρήγορη εξυπηρέτηση! Προφιτερολ και σουφλε ειναι χειροποιητα! Μεγαλο plus το οτι εχουν και παγωτο μηχανης!

Ευχαριστούμε, Amymoni P
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παγωτό δεν έχω φάει. Πήρα μισή μπάλα παρφε και μισή cookies. Η γεύση του παρφε ήταν κρεμώδης με πολύ καλή αναλογία στο κεράσι και τα αμυγδαλα.... Η μία μπάλα είναι πολύ μεγάλη και πάντα παίρνω μισή μισή γεύση. Τελειο

Ευχαριστούμε, 386nikosk
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Από τα καλύτερα παγωτά που έχω δοκιμάσει!! Super ποιότητα! Όσο για την τιμή... λογικότατη για την ποιότητα του, όταν πληρώνουμε τα ίδια για συσκευασμένο παγωτό. Μην το σκέφτηκε 2η φορά...❤️

Ευχαριστούμε, massia79
Η κριτική γράφτηκε 14 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχες γευσεις στο παγωτο...ηταν οτξ επρεπε για μετα το φαγητο μας!!και πολυ ωραιος εσπρεσο illy!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, ilivula

Μελένιο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

Μελένιο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!