Travelocity
Hotels.com108 $
eDreams99 $
Orbitz.com108 $
Η κριτική έγινε: 3 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκέφτηκαμε το ξενοδοχείο για τις καλοκαιρινές διακοπές. Η πρόσβαση δύσκολη. Δεν υπάρχει πινακίδα για ν στρίψεις. Μόλις βρεις το δρομάκι περνάς από ένα πεζόδρομο ο οποίος περνάει μπροστά από αλλα ξενοδοχεία κ συνεχίζεις κάνοντας τον σταυρό σου μην έρχεται αυτοκίνητο γιατί πρέπει ν το ξαναπάς όλο με όπισθεν. Ειχαμε κλείσει μια junior suite με θέα στον κήπο όπου ο κήπος ήταν γκαζόν τεσσάρων τετραγωνικών κ φάτσα βλέπεις το άλλο κτηριο(!) Το δωμάτιο δε το λες κ σουίτα με ένα ξύλινο έπιπλο να μισό κρέμεται από τον τοίχο.. Δεν πειράζει μέχρι εδώ.. Το χειρότερο ήταν που μπήκαμε στο μπάνιο κ παρόλο που η λεκάνη είχε το χαρτί ότι έχει απολυμανθεί ήταν γεμάτη τρίχες παντού. ΤΡΑΓΙΚΌ... Φώναξα ε Ν μας καθαρίσουν αμέσως.. Η μονη δικαιολογία μπορεί ν είναι ότι υπήρχε χαμηλός φωτισμός στο μπάνιο κ δεν έβλεπες καλά.. Το τηλέφωνο της ντουζιέρα ήταν κλειστό από τα άλατα κ το σιφωνι βουλώνε κ πήγαινε Ν πλυμμηρησει... Το πρωινό πολύ φτωχο..δεν είχε καν μερεντα Την τελευταία μέρα πριν φύγουμε φέρανε... Το μόνο θετικό είναι οι πολύ ευγενικοί υπάλληλοι που προσπαθούσαν Ν βοηθήσουν.η πισίνα μικρη με ωραία θέα όμως.

Ευχαριστούμε, voulal333
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Διαμονή 2 νύχτες , μεγάλο δωμάτιο , καθαρό , με όλα εξοπλισμένο για την κατηγορία του . Πρωινό αρκετά καλό , δεν του έλειπε τίποτα εκτός από το καφέ που δωρεάν είναι μόνο του φίλτρου . Η θέα από το ξενοδοχείο δεν βλέπει θάλασσα αλλά για εμένα ήταν περιττό . Ευγενικό προσωπικό . Γενικά όλα ήταν καλά και αυτό που είδαμε πριν το επισκεφτούμε αυτό ήταν!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, constantinos s
Η κριτική έγινε: 5 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Έκλεισα μέσω γνωστού site τη διαμονή μου και έλαβα και επιβεβαίωση της κράτησης μου. Καθώς πήγα στο ξενοδοχείο δεν υπήρχε κανείς από την εξυπηρέτηση πελατών, ήρθε ένας κύριος που ήταν υπεύθυνος στην κουζίνα και μια κυρία από τα σπα... τραγικό να μην υπάρχει υποδοχή σε 4αστερο ξενοδοχείο. Προσπαθούσαν να βρουν την κράτηση μου όμως μάταια... παρόλο την επιβεβαίωση που είχα στο μαιλ μου είπαν πως δεν υπάρχει τίποτα διαθέσιμο και είναι μπέρδεμα του site. Τα χρήματα είχαν δεσμευτεί παρόλα αυτά επειδή είχα 2 μικρά παιδιά δεν ήθελα να μαλώσω και έφυγα θεωρώντας πως θα γινόταν επιστροφή χρήματων. Να μην σας κουράζω δεν έγινε ποτέ επιστροφή χρημάτων παρά το τηλέφωνημα τους πως θα γίνει. Έκανα άπειρα τηλεφωνήματα και στο site και σε αυτους αλλά πήρα τον ....λο. Οι συγκεκριμενοι άνθρωποι δεν έχουν διαθεσιμα δωμάτια και δεν ενημερώνουν τα site....προσοχή ποτέ ξανά σε αυτό το ξενοδοχείο!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2019
3  Ευχαριστούμε, eleniv813
Η κριτική έγινε: 7 Νοεμβρίου 2018

Το ξενοδοχείο βρίσκεται σε μια υπέροχη τοποθεσία! Η παραλία και η θάλασσα μπροστά από το νησάκι της Αγίας Παρασκευής είναι πανέμορφη και τα νερά πεντακάθαρα! Το ξενοδοχείο είναι ποιοτικό, προσεγμένο με πολύ καλή αισθητική! Είμαστε ζευγάρι με ένα παιδί και μείναμε σε Deluxe Σουίτα με θέα την πισίνα και τη θάλασσα την πρώτη εβδομάδα του Αυγούστου. Όλοι οι χώροι είναι πολύ ευρύχωροι, μοντέρνα διακοσμημένοι και πεντακάθαροι. Το προσωπικό πολύ ευγενικό, φιλικό, διακριτικό και πολύ πρόθυμο σε κάθε αίτημά μας. Το πρωϊνό είναι πλούσιο με πολλές επιλογές. Γενικά η κουζίνα είναι πολύ καλή και όλα τα πιάτα είναι νόστιμα και χορταστικά. Υπάρχουν δύο πισίνες, η μεγάλη πισίνα που είναι απολαυστική με θέα τη θάλασσα και η παιδική πολύ καλή! Το pool bar είναι εξ’ ίσου καλό. Πολύ ήσυχο ξενοδοχείο όλες τις ώρες της ημέρας. Μπορεί κάποιος να μείνει ολόκληρη την ημέρα στο ξενοδοχείο και να αισθάνεται όμορφα και πλήρης. Σίγουρα θα επισκεφτούμε εκ νέου το καταπληκτικό αυτό μέρος. Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όλους!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
1  Ευχαριστούμε, Aris A
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είμαι στην Τρίτη μέρα μου εδώ...

Το δωμάτιο είναι εξαιρετικό, μεγάλο και καθαρό χωρίς θέα όμως... αλλά το γνώριζα από πριν.

Η κουζίνα είναι πολύ καλή, όλα τα πιάτα απλά και νόστιμα. Καλό pool bar!!

Η πισίνα είναι απολαυστική και ικανοποιητικά μεγάλη και η παιδική πολύ καλή!

Την παραλία δε μπορώ να την κρίνω, μάλλον δε θα βγω από το ξενοδοχείο...

Το πρωινό πολύ πλούσιο σε τρόφιμα αλλά και σε ποτά! Οι καφέδες εκτός του φίλτρου χρεώνονται έξτρα στην πλειοψηφία των ξενοδοχείων στην Ελλάδα.

Το προσωπικό είναι πολύ ευγενικό με πολύ χαμόγελο και προσπαθούν πολύ να εξυπηρετήσουν.

Στα αρνητικά του ότι θέα θάλασσα έχει πολύ περιορισμένη και σε συγκεκριμένα σημεία του ξενοδοχείου.
Η απόσταση από τη θάλασσα που φαινεται μεγαλύτερη από ότι είναι, η δυσκολία στην πρόσβαση.

Επίσης οι εξωτερικοί χώροι θέλουν λίγη περιποίηση, λουλούδια στο κήπο κα.

Νομίζω πως εχει προοπτικές για αναβάθμιση σε αστέρια αν προσεχτεί και συμπληρώσει κάποιες πρόσθετες υπηρεσίες όπως παιδική χαρά, kids club, μίνι μπαρ στα δωμάτια, spa και αλλες υπηρεσίες ενηλίκων.

Εμείς περνάμε υπέροχα, κοιμόμαστε καλά, τρώμε καλά και απολαμβάνουμε την πισίνα!!

Θα ξαναέρθουμε σίγουρα και το προτείνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, giannouzosd