“Απαράδεκτη συμπεριφορά”
Κριτική για: Οστρια Σύβοτα

Οστρια Σύβοτα
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2021

Πάμε με την παρέα βραδάκι για φαγητό. Μας βρίσκουν πίσω ένα τραπέζι. Μετά από ώρα έρχεται ο σερβιτόρος να καθαρίσει το τραπέζι και να στρώσει τα σερβίτσια που μας ζήτησε εμάς να το κάνουμε. Μετά από κανένα τέταρτο έρχεται ο σερβιτόρος να πάρει παραγγελία αλλά βλέπει ότι δεν μας έχουν φέρει καταλόγους. Αφού μας τους έφερε απλά δεν ήρθε ποτέ να πάρει παραγγελία... Μετά από κανένα μισάωρο συνολικά φύγαμε και κάνεις δεν αναρωτήθηκε.
Σημ. Ήταν 22 Αυγούστου και ειμασταν 3 άτομα.

2  Ευχαριστούμε, A4513DD_n

Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2021

Όμορφος χώρος εκτός της πολυβουης παραλίας.το φαγητό ήταν ικανοποιητικό, όπως κ οι τιμές. αρνητικό το ότι οι σερβιτόροι δεν φόραγαν μασκα

1  Ευχαριστούμε, spyrosg175
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2021

Είχα επισκεφθεί το εστιατόριο πριν από 6 χρόνια κ επέστρεψα με τις καλύτερες διαθέσεις για τα πιάτα του.. Τα πιάτα παραμένουν περιποιημένα, μόνο που η εξυπηρέτηση ήταν μέτρια αυτή τη φορά

1  Ευχαριστούμε, dimitra130182
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή επιλογή. Πήγαμε απόγευμα για φαγητό και δεν είχε κόσμο. Η εξυπηρέτηση ήταν πολύ γρήγορη. Οι τιμές είναι ίσως λίγο τσιμπημένες τουλάχιστον για τα κατεψυγμένα προϊόντα. Φάγαμε καλαμαράκια τηγανητα, γαρίδες ψητές, 2 πατάτες, σαλάτα ρόκα παρμεζάνα και ένα ούζο και τυροκαυτερη 50€. Πολύ όμορφο μαγαζί και ωραίος χώρος. Καλές μερίδες. Είχε ατομικές συσκευασίες σε καρυκευματα, λάδι, ξύδι, αντισηπτικό στο τραπέζι. Πολύ καλή εξυπηρέτηση καθώς παράγγειλαμε σαλάτα ρόκα παρμεζάνα και έχω αλλεργία στο λάχανο, όταν ρωτήσαμε αν περιέχει απλά μας άλλαξε το πιάτο και μας έφερε άλλο για να εξασφαλίσει ότι δεν θα περιέχει. Επίσης όταν ήρθε μια μέλισσα στο τραπέζι μας πήραν την πρωτοβουλία και άναψαν και έφεραν καφέ (γνωστή και αποτελεσματική πρακτική) για να την απωθήσουν. Ευχαριστώ πολύ!!

Ευχαριστούμε, 843elenil
Η κριτική γράφτηκε 9 Αυγούστου 2021

Μας το πρότειναν από το κατάλυμα αλλά δεν ενθουσιαστηκαμε. Οι γεύσεις ήταν συνηθισμένες και δεν υποστήριζαν την τιμή τους.

Το σημείο ήταν ωραίο και το προσωπικό ευγενικό.

Ευχαριστούμε, IliasC91

Οστρια Σύβοτα : Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα

Σύβοτα, Ηγουμενίτσα
Πέρδικα, Περιοχή Θεσπρωτίας

Οστρια Σύβοτα : Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

© 2022 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.