Η κριτική έγινε: 24 Αυγούστου 2016

Ευρύχωρο διαμέρισμα, πλήρως εξοπλισμένο ακόμη και για πολυήμερες διακοπές για μια οικογένεια τετραμελή σαν τη δική μου. Η καθαριότητα είναι απλά απίστευτη όπως και η καθημερινή περιποίηση του κήπου καθώς και η προθυμότητα του κου Σίμου και των ανθρώπων του να μας εξυπηρετήσουν παντιοτρόπως!
Μην ξεχάσεται να ρωτήσετε τις συμβουλές του κου Σίμου για ημερήσιες εκδρομές. Γνωρίζει την περιοχή άψογα και θα προτείνει τις καλύτερες και οικονομικότερες εξορμήσεις!
Προτείνεται ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
1  Ευχαριστούμε, Sotiris A
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2015

Ωραία απλά δωμάτια σε πολύ βολική τοποθεσία, κοντά στο λιμάνι με πολύ ωραίο κήπο, ιδανικό για οικογένειες με μικρά παιδιά και όχι μόνο. Πολύ φιλικοί ιδιοκτήτες πρόθυμοι σε ότι τους ζητήσαμε αλλά και πολύ καλές συμβουλές για μέρη/εστιατόρια για να επισκεφτούμε.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2015
2  Ευχαριστούμε, Sandra M
Ο/η simos p, Ιδιοκτήτης του Studios Anneta, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 27 Μαΐου 2016

Είναι χαρά για εμάς, όταν ο φιλοξενούμενός μας, μένει ευχαριστημένος από τη διαμονή του στο συγκρότημά μας. Αυτός εξάλλου είναι και ο στόχος μας.
σας ευχαριστούμε και ελπίζουμε κάποια άλλη φορά να μας δοθεί η ευκαιρία να σας ξαναδούμε.

Η κριτική έγινε: 5 Δεκεμβρίου 2013

Ομορφο μερος,για οποιον αναζητα ηρεμια και χαλαρωση!!πηγαμε ενα ζευγαρι και μια οικογενεια με ενα παιδακι 7 χρονων!το παιδι του φιλικου ζευγαριου επαιζε ολη μερα στον κηπο με αλλα παιδια που υπηρχαν εκει και ετσι ειχαμε το κεφαλι μας ησυχο!εχει ιδιωτικο ανετο παρκινκ και τα δωματια ειναι κεντρο αποκεντρο.δηλαδη δε χρειαζεται να παρεις αμαξι για να βγεις τη βολτα σου-πολυ σημαντικο- ωστοσο δν ακους φασαρια περα απο τα τζιτζικια!αα να μην ξεχασω το μπαρμπεκιου.....!!!!!Να μας περιμενετε παλι!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2013
1  Ευχαριστούμε, Xristinamf
Η κριτική έγινε: 18 Αυγούστου 2013

Οικογενειακές διακοπές με δυο παιδιά (2,5 και 6 ετών). Ωραίες photo στο site --> τηλ επικοινωνία και κράτηση διότι όπως μας είπαν είναι ιδανικό για οικογένεια με παιδιά!

Θετικά:
-Απόσταση από το κέντρο χωρίς ανηφόρες – κατηφόρες κτλ. Για τη βραδινή έξοδο δεν χρειάζεται αμάξι το οποίο είναι μεγάλο πλεονέκτημα
-Δροσερά δωμάτια. Ακόμη και χωρίς κλιματισμό τα δωμάτια ήταν δροσερά. Επίσης ο συνδυασμός ψηλοτάβανου σπιτιού και μικρού κλιματιστικού + ανεμιστήρα ήταν ιδανικός για δροσιά χωρίς τα προβλήματα από υπερβολικό κλιματισμό.
-Ωραίος κήπος όπου μπορείς να ηρεμήσεις αρκεί να πληροίς τα κριτήρια (δες πιο παρακάτω).
-Άνετο πάρκινκ
-Λογικοί οι ιδιοκτήτες. Χρειάστηκε να φύγουμε εκτάκτως και δείξανε πλήρως κατανόηση.

Αρνητικά:
1ο πρόβλημα ότι το υπήρχαν περιορισμοί (το οποίο μας επισημάνθηκε πολλές φορές) στο κήπο και ήταν δύσκολο ένα παιδί 2,5 χρονών να προσαρμοστεί. Μπροστά στο σπίτι δεν επιτρεπόταν η μπάλα γιατί χαλούσαμε τα λουλούδια - εκεί όπου επιτρεπόταν ήταν επικίνδυνο για παιδί 2,5 ετών. Αποτέλεσμα: Οι διακοπές έπαψαν να είναι ξεκούραση και τελικά στείλαμε το μωρό πίσω στη γιαγιά του.

Δωμάτια: Διαφωνώ με τις υπόλοιπες κριτικές και ανεβάζω φωτό. Σε κατάλυμα για οικογενειακές διακοπές ενοχλούμε ως πελάτης στην εστίαση περισσότερο της αισθητικής του κήπου από ότι στην ασφάλεια των παιδιών. Στην σκάλα (μεγάλης) κλίσης δεν υπάρχουν αρκετά κάγκελα (οριζόντια μόνο η κουπαστή και κάθετα 3 (αρχή-μέση-τέλος) και χωράει ανετότατα παιδί έως και 6 χρονών. Μπορεί να πεσει είτε από παιδική ανοησία ή από ατύχημα καθώς οι σκάλες είναι απότομες.
Τα 2 από τα 4 κρεβάτια είναι χτιστά και δε μετακινούνται. Συμπέρασμα: ένα παιδί 2,5 ετών δεν μπορεί να περιοριστεί (ενώνοντας 2 κρεβάτια και βάζοντας το μωρό στην άκρη) και κινδυνεύει από πτώση. Στα επάνω κρεβάτια δεν είναι δυνατό να κοιμηθεί παιδί πρώτον για τις σκάλες πρόσβασης και δεύτερον γιατί υπάρχει ένα χαμηλό τοιχίο προστασίας ως κάγκελο το οποίο απέχει πολύ λίγο από την επιφάνεια του στρώματος του κρεβατιού και μπορεί πολύ εύκολα να πέσει παιδί.

Μπάνιο: Μικρο – Ποιότητα δες φωτό

Υπόλοιποι χώροι : Καλοί
Ποιότητα δωματίων: αποδεκτή

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2013
7  Ευχαριστούμε, Vasileios A
Η κριτική έγινε: 30 Ιουλίου 2013

Φετος τον Ιουλιο πηγαμε για διακοπες στα στουντιο αννετα.Δεν εχω λογια να περιγραψω το πως περασαμε...την ζεστασια και την αγαπη που μας εδωσαν, οι ανθρωποι που τα νοικιαζουν, ειναι σπανια..και τους ευχαριστουμε γι αυτο..Τα δωματια με τετοια δροσια, καθαριοτητα, ησυχια, το κατι αλλο...Τα παιδια μου, ημουν ξενοιαστη οτι επαιζαν με ασφαλεια και ευτυχισμενα, γιατι δεν υπηρχε καμια περιπτωση να βρεθουν στον δρομο..Τα βραδια, το μπαρμπεκιου που διαθετουν μας εδωσε υπεροχες στιγμες, ψηνοντας τα διαφορα μεζεδακια..Το να ξυπνας το πρωι με τετοια δροσια και να ακους τα πουλακια ηταν μαγια, ενα ζωντανο παραμυθενιο τοπιο!!!!ευχομαι του χρονου να ξαναπαμε και το συνιστω σε ολους σας να δοκιμασετε την διαμονη σας εκει...και θα δειτε πως οτι εγραψα ειναι περα για περα αληθινο!!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2013
Ευχαριστούμε, studiosanneta